Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Valldemossa A

Powierzchnia użytkowa

98 m2

budowa domu Valldemossa A - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Valldemossa A
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Valldemossa A

„Valldemossa A” jest niedużym domem jednorodzinnym z poddaszem użytkowym, którego  powierzchnia użytkowa wynosi 97,80 m2. Projekt można zrealizować na działce o minimalnej powierzchni 18,80 x 20,96 m. Budynek pokryty dwuspadowym dachem odznacza się nowoczesnymi detalami. Przeszklenia od strony ogrodu  oraz nowoczesne zadaszenie nad wejściem dodają uroku. Materiały wykończeniowe na elewacji takie jak: okładzina z piaskowca, drewniana stolarka okienna oraz jasny tynk dają gwarancję trwałości. Podział domu na część dzienną i nocną przebiega między kondygnacjami. Parter tworzy  część wspólną, w której zaprojektowano salon, kuchnię i jadalnię. Atrakcyjność wnętrza podnosi wyeksponowany kominek. Uzupełnieniem części dziennej jest pokój, który sprawdzi się jako gabinet lub pokój dla gości. Na parterze znajdują się także WC, pralnia, pomieszczenie gospodarcze oraz jednostanowiskowy garaż. Na poddaszu zaprojektowano trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jedna łazienka przylega do sypialni głównej, druga została zaprojektowana dla domowników pozostałych pokoi. Projekt „Valldemossa A” powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują budować dom jednorodzinny w technologii murowanej. Uniwersalny wygląd domu pozwoli wkomponować się w każdą działkę. Przeznaczony jest dla rodziny poszukującej funkcjonalnego i nowoczesnego domu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000