Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ariadna III

Powierzchnia użytkowa

135 m2

budowa domu Ariadna III - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Ariadna III
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Ariadna III

Ariadna III to dom parterowy wyposażony w poddasze użytkowe zachowany w klasycystycznej stylistyce. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi przez wiatrołap, z którego można przejść do holu. Na prawo od wejścia zlokalizowany jest gabinet, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Dalej położone są schody prowadzące na poddasze. We wschodniej części domu zlokalizowana jest otwarta kuchnia ze spiżarnią oraz jadalnia położona w przeszklonym wykuszu. W północnej części domu znajduje się przytulny salon wyposażony w kominek.

Przestrzeń na poddaszu zajmują trzy sypialnie oraz łazienka. Na fasadach północnej, zachodniej oraz południowej dostępny jest balkon. Łączna powierzchnia użytkowa domu Ariadna III wynosi 135m2. Budynek posiada białą elewację z wystającym cokołem wykończonym klinkierem, a wieńczy go czterospadowy dach z lukarnami. Po zalogowaniu na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

 

Ariadna III to dom z poddaszem użytkowym zachowany w klasycystycznej stylistyce. Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść do holu. Na prawo od wejścia zlokalizowany jest gabinet, toaleta oraz kotłownia. W zachodniej części domu znajduje się kuchnia wyposażona w spiżarnię oraz jadalnia położona przy przeszklonym wykuszu. W północnej części domu znajduje się przytulny salon z kominkiem. Obok salonu ulokowane są schody prowadzące na poddasze. Z pokoju dziennego i jadalni można przejść na taras położony od strony ogrodu.

Przestrzeń na poddaszu zajmuje strefa nocna, w której położone są trzy sypialnie oraz łazienka. Wszystkie sypialnie mają dostęp do balkonu. Powierzchnia użytkowa domu Ariadna III wynosi 135m2. Budynek posiada białą elewację z wysuniętym cokołem wykończonym różnokolorowym klinkierem. Dom wieńczy czterospadowy dach z lukarnami. Na stronie internetowej New House mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 15 K2
Wyświetl cenę
153m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000