Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Batumi E

Powierzchnia użytkowa

132 m2

budowa domu Batumi E - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Batumi E
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Batumi E

Projekt „Batumi E” to dom z poddaszem użytkowym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 131,60 m2. Do realizacji projektu potrzebna jest działka o wymiarach 18,04 x 18,14. Konstrukcja budynku została przykryta dwuspadowym dachem, urozmaicony lukarnami. Wejście do domu podkreśla podcień, dzięki czemu mamy praktyczne zadaszenie nad drzwiami. Od strony ogrodu mamy ciekawie zaprojektowaną ściankę połączoną z płytą balkonu, tworząc zaciszny zaułek. Dom zachwyca subtelnymi detalami architektonicznymi i zaproponowanymi materiałami na elewacji. Parter domu zaprojektowany został jako część dzienna, którą tworzy przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Zaletą projektu „Batumi E” jest centralnie usytuowany kominek oraz przeszklony wykusz w jadalni, który tworzy nietypowy klimat. Na parterze zadbano również o pokój, który może pełnić rolę gabinetu czy pokoju gościnnego. Uzupełnieniem parteru jest łazienka z prysznicem, wiatrołap, spiżarnia oraz pomieszczenie gospodarcze. Poddasze domu to trzy sypialnie oraz przestronna łazienka połączona z pralnią. Główna sypialnia posiada widok na ogród, oddzielną łazienkę i garderobę. Technologia murowana projektu „Batumi E” zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Tradycyjna bryła domu wkomponuje się w każdą działkę. Projekt przeznaczony jest dla wieloosobowej rodziny a firma budowlana New-House zrealizuje go pod klucz.  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000