Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Apollo II

Powierzchnia użytkowa

143 m2

budowa domu Apollo II - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Apollo II
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Apollo II

Projekt „Apollo II” to tradycyjny  dom z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Powierzchnia użytkowa wynosi 143,10 m2, powierzchnia garażu 36,00 m2, a powierzchnia strychu 31,90 m2. Wygodny układ funkcjonalny doskonale wpisze się w potrzeby 4-5 osobowej rodziny. Do realizacji projektu „Apollo II” musimy posiadać działkę o minimalnych wymiarach 18,80 m długości i 25,92 m szerokości. Na parterze architekt zaplanował dużą otwartą strefę dzienną. Hall łączy się z salonem, jadalnią oraz otwartą kuchnią. Kuchnia jest bardzo praktyczna i przestronna. Zaplanowano specjalną wnękę na lodówkę side by side, oraz oddzielne pomieszczenie na spiżarnię. Z salonu oraz z jadalni dużymi oknami balkonowymi dostaniemy się na taras i do ogrodu. Duża ilość przeszkleń sprawia że pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone. Kominek umieszczony w rogu salonu spełni funkcję dekoracyjną jak i grzewczą w chłodniejsze wieczory. Na parterze znajduje się również dodatkowy pokój- gościnny lub gabinet, łazienka z prysznicem, wiatrołap, oraz pomieszczenie gospodarcze z przejściem do dwustanowiskowego garażu. Schodami usytuowanymi w hallu dostaniemy się na poddasze. Zaprojektowano tam trzy funkcjonalne sypialnie, ogólnodostępną łazienkę oraz strych. Każda z sypialni posiada balkon. Strych możemy zaadaptować na pokój rekreacyjny, dodatkową sypialnie czy np. suszarnie. Projekt „Apollo II” może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej. Występuje również w wersji z garażem jednostanowiskowym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Szafir wariant B
Wyświetl cenę
186m2
z poddaszem
Jurajski
Wyświetl cenę
213m2
z poddaszem
Wolta
Wyświetl cenę
158m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000