Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-155

Powierzchnia użytkowa

116 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-155
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-155

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-155” to dom parterowy. Projekt ten przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej na średniej wielkości działce. Bryła budynku posiada typową formę, dzięki czemu będzie łatwy w realizacji co z kolei korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Projekt ten został przykryty dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych a przy tym ładnie się prezentuje. Atutem projektu jest uwzględniony w nim garaż dwustanowiskowy, który idealnie sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom parterowy, poruszanie się po nim jest bardziej komfortowe. Dodatkowym atutem projektu „E-155” jest możliwość późniejszego zagospodarowania poddasza na pomieszczenia użytkowe, dzięki czemu uzyskamy dodatkową powierzchnię mieszkalną, którą możemy przeznaczyć np. na sypialnie. Sercem domu jest otwarta strefa dzienna łącząca salon, jadalnię i kuchnię. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze domu wydaje się bardziej przestronne, daje to też więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z osobami przebywającymi w salonie. Zwolennicy praktycznych rozwiązań z pewnością docenią uwzględnioną przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. W projekcie uwzględniono dużą rodzinną łazienkę oraz WC z prysznicem, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Strefa sypialniana obejmuje dwie sypialnie, które zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Pomieszczenie techniczne pomoże domownikom w utrzymaniu porządku.

W projekcie „E-155” kalenica została skierowana równolegle do drogi, co może być znaczącym czynnikiem przy wyborze projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Uwzględniony przy domu taras będzie idealnym miejscem do organizowania spotkań z rodziną i przyjaciółmi a także do relaksu po ciężkim dniu. Dzięki temu, że bryła budynku nawiązuje do stylu tradycyjnego projekt ten ładnie wkomponuje się w każde otoczenie a realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000