Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-116

Powierzchnia użytkowa

119 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-116
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-116

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-116” to projekt domu parterowego. Został przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na średniej wielkości działce. Dzięki temu, że bryła budynku posiada typową formę, realizacja tego domu będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja domu została przykryta dachem kopertowym, który ładnie i solidnie się prezentuje. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Garaż został wysunięty do przodu, dzięki czemu dom niebanalnie się prezentuje. Dzięki temu, że jest to dom parterowy poruszanie się po nim jest bardziej komfortowe, gdyż wszystkie pomieszczenia znajdują się na jednej kondygnacji.

Strefę dzienną tworzy salon połączony z jadalnią i kuchnią. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze wydaje się bardziej przestronne, daje to też więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia sprzyja integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią uwzględnioną przy kuchni spiżarkę, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnego klimatu i sprawdzi się w chłodniejsze dni. Strefa sypialniana składa się z trzech przestronnych sypialni i rodzinnej łazienki. Jedną z sypialni można przeznaczyć np. na pokój gościnny lub gabinet. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości, a pomieszczenie techniczne do którego przejdziemy z garażu pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Dodatkowym atutem projektu jest możliwość późniejszego zagospodarowania poddasza na pomieszczenia mieszkalne a uzyskaną przestrzeń możemy przeznaczyć na dodatkowe sypialnie. Idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań jest uwzględniony przy domu taras, do którego mamy dostęp zarówno z każdej sypialni jak i z salonu. W projekcie „E-116” kalenica została skierowana równolegle do drogi, co może być znaczącym czynnikiem przy wyborze projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt ten jest propozycją dla rodziny 2-4 osobowej a realizacja w technologii murowanej zagwarantuje trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000