Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Zx100

Powierzchnia użytkowa

121 m2

Prace deweloperskie brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz brutto: Zobacz cenę
Prace pod klucz z ogrodem brutto: Zobacz cenę
Rata miesięczna: Zobacz cenę

Określ koszty budowy domu według tego projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Projekt domu przy budowie z New-House

Szczegółowe dane projektu

, aby porównać projekty

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Zx100
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Zx100

Projekt domu Zx100 - wszystkie informacje o realizacji

 

Czy, żeby zdobyć projekt nowoczesnego domu parterowego trzeba się decydować na indywidualną współpracę z architektem? Niekoniecznie. Gotowe projekty mogą się w tej kwestii okazać nieocenionym wsparciem. Projekt domu Zx100  jest idealnym przykładem nowoczesnej realizacji domu jednorodzinnego, którego charakteryzuje jednocześnie funkcjonalność i wysoki poziom estetyki.

 

Znalezienie wymarzonego projektu domu jednorodzinnego nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Od 1991 roku działamy na rynku budowlanym, jako firma New-House i wybudowaliśmy już w sumie ponad tysiąc pięćset różnorodnych domów jednorodzinnych. Wśród nich były zarówno małe domy, jak i bardzo duże rezydencje, domki w stylu staropolskich dworków szlacheckich i nowoczesne wille miejskie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla każdego inwestora wymarzona realizacja będzie oznaczała coś zupełnie innego. Właśnie dlatego chcemy oferować klientom możliwie najbardziej kompleksowe wsparcie, dzięki czemu będą mogli uzyskać fachowe wsparcie na każdym etapie realizacji. Nasze zaangażowanie w realizację budowy domu zaczyna się już na etapie poszukiwania działki i sprawdzania jej warunków gruntowych, a także poszukiwania wymarzonego projektu domu. W naszej bazie gotowych projektów znajduje się tysiące sprawdzonych, świetnych propozycji: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Są to projekty, które były wykonywane przez znanych i szanowanych architektów z całego kraju. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami projektowymi w Polsce, wśród nich znajduje się również pracownia projektowa Z500, która jest odpowiedzialna za przygotowanie projektu domu Zx100. To realizacja przygotowana z myślą o inwestorach, którzy cenią sobie nowoczesne, innowacyjne rozwiązania.

 

Projekt domu Zx100 - techniczne szczegóły budowy

 

Dom Zx100 to projekt domu, który natychmiast przyciąga wzrok i nie pozwala o sobie zapomnieć. Jego prosta, minimalistyczna bryła została wzbogacona ciekawą elewacją wykorzystującą  wiele materiałów. Budynek jest wykończony tynkiem elewacyjnym o kontrastowej kolorystyce bieli oraz czerni, elewację wzbogacono również interesującymi elementami drewnianymi.  Efekt nowoczesności podkreślają również wysokie przeszklenia, które w ostatnim czasie utrzymują się na topie wśród najgorętszych trendów architektonicznych, Płaski dach dodatkowo nadaje realizacji poczucia innowacji i oryginalności.

 

Projekt domu Zx100 obejmuje budowę domu parterowego, a więc konieczne będzie posiadanie odpowiednio dużej działki do jego zrealizowania. Dom Zx100 ma powierzchnię użytkową 121 metrów kwadratowych, natomiast powierzchnia jego zabudowy wynosi dokładnie 204,8 metrów kwadratowych. Szerokość budynku to 14,04 metry, natomiast jego długość wynosi 17,64 metry. W związku z tym konieczne jest posiadanie działki budowlanej, której minimalna szerokość będzie wynosić 22,04 metry, natomiast minimalna szerokość to 25,64 metry.

 

Dom Zx100 jest realizowany tradycyjną technologią murowaną. Do zrealizowania ścian zewnętrznych jest wykorzystywany beton komórkowy. Wysokość domu to 4,41 metry. Łączna kubatura budynku wynosi 498,48 metrów sześciennych. Strop w projekcie jest żelbetowy. Warto również podkreślić, że projekt domu Zx100 jest zaliczany do projektów domów energooszczędnych, ze względu na jego niskie wartości wskaźników Ep ( 67,41 kWh/m²/rok) oraz Ek (54,75 kWh/m²/rok). Cały budynek jest okryty stropodachem o kącie nachylenia 2 stopni. Jego powierzchnia wynosi  151,21 metrów kwadratowych i jest pokryty papą bitumiczną.

 

Najważniejsze dane techniczne w projekcie Zx100

 

 

Jak wygląda wnętrze domu według projektu Zx100?

 

Dom Zx100 ma bardzo funkcjonalne, intuicyjnie rozplanowane wnętrze. Wiele osób obawia się, że dom parterowy nie zapewni domownikom strefy prywatności i spokoju, jednak ten projekt domu parterowego świetnie rozprawia się z tym mitem. Dzięki wyraźnym oddzieleniu strefy dziennej i nocnej, a także przeznaczeniu jednej wybranej przestrzeni na część gospodarczą - dom jest przestronny i zapewnia zarówno miejsce do integracji, jak i prywatność każdemu z domowników.

 

Lewa część domu została zaplanowana na strefę dzienną, która rozciąga się na całą długość budynku. Powstała ona z połączenia kuchni, salonu oraz jadalni. Dzięki zachowaniu otwartej przestrzeni, nie oddzielaniu pomieszczeń ścianami ma się wrażenie, że cała przestrzeń jest znacznie większa niż jest w rzeczywistości. Podkreślają ro wysokie okna, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy ogród.

 

W strefie nocnej domu Zx100 umieszczono trzy pokoje sypialniane, dzięki czemu dom będzie odpowiadał potrzebom nawet czteroosobowej rodziny. Największa sypialnia (tzw. sypialnia rodziców) ma również wbudowaną garderobę, która w znacznym stopniu ułatwi organizację przestrzeni i zachowanie porządku wśród sezonowych ubrań. W strefie nocnej znajdują się kolejne dwa pokoje oraz dwie łazienki.

 

Strefa gospodarcza leży tuż przy części frontowej budynku. Znajduje się tu na przykład garderoba, która leży tuż przy sieni i łączy garaż z częścią mieszkalną. W projekcie znajduje się wbudowany w bryłę budynku dwustanowiskowy garaż  o powierzchni 36,6 metrów kwadratowych. Obok niego znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które może służyć za kotłownię, pomieszczenie techniczne, warsztat itp. 

 

Pomieszczenia znajdującej się w projekcie Zx100

 

 1. Sień 4,2 metrów kwadratowych
 2. Hol 11,1 metrów kwadratowych
 3. Kuchnia 11,4 metrów kwadratowych
 4. Pokój dzienny (salon+jadalnia) 37,0 metrów kwadratowych
 5. Pokój  sypialniany 15,1 metrów kwadratowych
 6. Łazienka 6,2 metrów kwadratowych
 7. Pokój sypialniany 14,6 metrów kwadratowych
 8. Pokój sypialniany 12 metrów kwadratowych
 9. Garderoba 2,4 metrów kwadratowych
 10. Łazienka 2,7 metrów kwadratowych
 11. Garderoba 3,9 metrów kwadratowych
 12. Pomieszczenie gospodarcze 7,9 metrów kwadratowych
 13. Garaż 36,6 metrów kwadratowych

 

Budowa domu Zx100 z firmą New-House

 

Poszukują Państwo profesjonalnej firmy budowlanej do realizacji projektu Zx100? Zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą New-House. Mamy szerokie doświadczenie w kompleksowych realizacjach, działamy na rynku od 1991 roku. Budujemy domy solidnie, terminowo i w ramach jasno określonych kosztów współpracy. Co więcej, całość realizacji obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości. Przykładamy dużą wagę do jakości realizacji oraz do zadowolenia klienta. Zależy nam na tym, by spełnić Państwa oczekiwania związane z wymarzoną realizacją.

 

Projekt domu Zx100 może być projektem Państwa wymarzonego domu! Zachęcamy do skontaktowania się z nami i podjęcia współpracy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kartagina
Wyświetl cenę
163m2
parterowy
Fabia V
Wyświetl cenę
114m2
parterowy
Fabia VI
Wyświetl cenę
130m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000