Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-109

Powierzchnia użytkowa

157 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-109
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu E-109

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „E-109” to dom piętrowy, który będzie ciekawą propozycją dla rodziny 3-5 osobowej. Prosta bryła budynku sprawia, że jego realizacja jest łatwa a przy tym będzie ekonomiczny w późniejszej eksploatacji. Projekt „E-109” kierowany jest do Inwestorów posiadających średniej wielkości działkę, która pozwala na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Rodzinę posiadającą dwa samochody z pewnością ucieszy fakt, że w projekcie autor uwzględnił wysunięty do przodu garaż dwustanowiskowy. Budynek został pokryty dachem kopertowym, który bardzo ładnie się prezentuje. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni na stosunkowo niedużej działce. Wnętrze budynku zostało podzielone na strefę dzienną na parterze oraz sypialnianą na piętrze. Przestronna strefa dzienna łączy salon i jadalnię. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się na resztę pomieszczeń. Dla osób ceniących praktyczne rozwiązania atutem w tym projekcie będzie uwzględniona przy kuchni spiżarka, która daje więcej możliwości przechowywania przetworów oraz produktów spożywczych. Uwzględnione na tej kondygnacji WC sprawdzi się podczas wizyty gości a pomieszczenie techniczne pomoże w utrzymaniu ładu. Z przedsionka przejdziemy do przestronnego garażu, przy którym wyodrębniono dodatkowe pomieszczenie pełniące funkcję pomieszczenia gospodarczego. Przyjemnego klimatu wnętrzu nada usytuowany w salonie kominek. Duże okna dobrze doświetlają wnętrze i dają wrażenie jakby pomieszczenia łączyły się z ogrodem. Strefę sypialnianą tworzą trzy duże i dobrze doświetlone sypialnie. Główna sypialnia jest bardzo przestronna, posiada własną garderobę i łazienkę oraz balkon. Duży taras jest idealnym miejscem do relaksu lub też spędzania czasu w gronie najbliższych. W projekcie „E-109” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie może być czynnikiem decydującym o wyborze projektu. Elewacja została wykończona kamieniem i drewnem co nadaje domu nowoczesnego stylu. Projekt został stworzony do realizacji w technologii murowanej a jego prosta bryła ładnie wkomponuje się w każdy krajobraz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
150m2
piętrowy
Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Dom z widokiem 5
Wyświetl cenę
146m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000