Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z296

Powierzchnia użytkowa

112 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z296
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Z296

„Z296” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem. Cechuje go prosta forma, ciekawe elementy na elewacji oraz wygodny układ wnętrza. Dom ma 112 m2 powierzchni użytkowej. Biały tynk na elewacji z dodatkiem ciemnego drewna oraz licznymi przeszkleniami sprawia, że dom prezentuje się elegancko i nowocześnie. Projekt świetnie wkomponuje się na wąską działkę. Wnętrze gotowego projektu jest jasne i przejrzyste. Na parterze znajduje się salon, z kominkiem który został połączony z jadalnią. Kuchnia jest delikatnie oddzielona od dziennej przestrzeni. Dodatkowo na parterze mamy pokój, który może służyć jako gabinet do pracy lub sypialnia dla gości. Atutem jest również duże pomieszczenie gospodarcze, które znajduje się od frontu budynku. Druga część domu znajduje się na poddaszu, jest to część sypialniana składająca się z trzech sypialni w tym jedna z prywatną łazienką oraz wspólny pokój kąpielowy. Każdy z pokoi ma wyjście na balkon. Gotowy projekt domu „Z296” to przytulny dom energooszczędny z ciekawym wykończeniem elewacji.  Zaprojektowany dla osób szukających komfortu i praktycznych rozwiązań. Dom zaprojektowano w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000