Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1631

Powierzchnia użytkowa

318 m2

budowa domu LK&1631 New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1631
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu LK&1631

Projekt domu LK&1631

Projekt LK&1631 to nowoczesny, piętrowy dom doskonały dla inwestorów ceniących sobie wygodę i komfort na co dzień. Jego powierzchnia użytkowa wynosi ponad 300 metrów kwadratowych (317,91 m²), co zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Nieruchomość ma mocno rozbudowaną strefę dzienną i rekreacyjną, co z pewnością zainteresuje osoby, które cenią sobie aktywny tryb życia, jednak nie mają ochoty tracić czasu na dojazdy na siłownię czy basen. Ich posiadanie w zaciszu własnego domu ułatwia sprawę i pozwala na korzystanie zawsze wtedy, gdy mamy na to ochotę. A dzięki dwóm zadaszonym tarasom zyskujemy dodatkową przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu bez względu na warunki pogodowe panujące na zewnątrz.

Budynek zachwyca mocno współczesną, minimalistyczną bryłą, która w połączeniu z oryginalną elewacją (dostępną w dwojakiej kolorystyce) tworzy stylową całość, która z powodzeniem obroni się zarówno w podmiejskiej dzielnicy willowej, jak i również na terenach oddalonych od cywilizacji. Natomiast zastosowanie dużych przeszkleń pozwala doskonale doświetlić i dogrzać pomieszczenia. A jeśli dom otoczymy dużą ilością roślinności, to dodatkowo zyskamy efekt wnikania przyrody do wnętrz, co zdecydowanie sprzyja relaksowi.

Jeśli więc marzy Ci się piękny, nowoczesny i funkcjonalny dom z krytym basenem to powinieneś rozważyć zakup i realizację niniejszego projektu.

Parter domu jednorodzinnego LK&1631

Na parterze tego niezwykłego domu znajdziemy duży salon z jeszcze większą jadalnią oraz kuchnią, obok której mamy do dyspozycji praktyczną spiżarnię. To rozwiązanie, która jest realną odpowiedzią na potrzeby inwestorów w zakresie przechowywania zarówno kupionej na zapas żywności, jak i również sprzętów gospodarstwa domowego, których w tej sytuacji nie trzeba trzymać na blatach kuchennych. Nie trzeba dodawać, że dzięki temu utrzymanie porządku w kuchni staje się banalnie proste. Tuż obok salonu znajduje się znacznych rozmiarów zadaszony taras. W domu mamy również strefę SPA, w skład której wchodzi kryty basen, siłownia oraz szatnia i łazienka. Warto dodać, że jest to druga łazienka na tej kondygnacji, ponieważ pierwszą znajdziemy nieopodal pokoju dziennego. Z basenu możemy wyjść na drugi — również zadaszony — taras. Oprócz tego na parterze jest do dyspozycji pokój gościnny oraz gabinet pozwalający na spokojną pracę w domu z dala od rodzinnego zgiełku. Na strefę techniczną składa się pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie techniczne oraz garaż przeznaczony na dwa samochody osobowe. 

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na parterze domu LK&1631:

Piętro domu jednorodzinnego LK&1631

Na piętrze tej nieruchomości mamy do dyspozycji apartament małżeński składający się z sypialni, garderoby oraz osobnej łazienki. Do wykorzystania są również dwa dodatkowe pokoje w tym jeden z własną garderobą oraz wspólna łazienka i praktyczna pralnia.

Taki układ funkcjonalny domu daje szerokie możliwości. Może w nim zamieszkać praktycznie każda rodzina niezależnie od tego, czy składa się z bezdzietnego małżeństwa, rodziny 2 + 2, rodziny wielodzietnej czy wielopokoleniowej. Pokoje na piętrze można z powodzeniem podzielić pomiędzy dzieci, a pokój na parterze sprawdzi się np. jako mieszkanie dla seniorów, którzy dzięki temu nie będą musieli pokonywać schodów na piętro. Bezdzietna para może natomiast zagospodarować dodatkowe pokoje według aktualnych potrzeb i własnego uznania np. na bibliotekę czy kolejny gabinet lub pracownię. Możliwości w tym zakresie są praktycznie nieograniczone.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na piętrze domu LK&1631:

Informacje ogólne na temat projektu domu LK&1631:

Technologie wykorzystane w procesie budowy domu na podstawie projektu LK&1631:

Wybuduj dom LK&1631 razem z New-House

Budowa domu to niezwykle złożone przedsięwzięcie będące często realizacją marzenia życia. Nic więc dziwnego, że inwestorzy chcą być do niej jak najlepiej przygotowani. To niestety powoduje różnego rodzaju uzasadnione lęki oraz frustracje.

Inwestorzy kontaktujący się z naszą infolinią najczęściej mają obawy związane z poniższymi zagadnieniami:

Trzeba przyznać, że sporo tego a rzadko który inwestor ma tylko jedną czy nawet dwie z wymienionych wyżej obaw. Najczęściej jest ich kilka lub wszystkie na raz. W tej sytuacji nie dziwi fakt, że część z osób rozważających budowę domu po prostu z niej rezygnuje, ponieważ boi się porażki. Klienci kontaktujący się z New-House najczęściej oddychają z ulgą, gdy dowiadują się, że współpracując naszą firmą, mogą de facto zapomnieć o wszystkich obawach z powyższej listy. Dlaczego?

Ano dlatego, że kompleksowa budowa domu jednorodzinnego z naszym przedsiębiorstwem oznacza to, że bierzemy na siebie wszystkie zagadnienia, którymi należy się zająć w trakcie realizacji tego przedsięwzięcia. Musisz jednak wiedzieć, że wszystkie w naszym wykonaniu oznacza naprawdę wszystkie. Nie jest to żaden chwyt marketingowy, którego celem jest zachęcenie Cię do współpracy. Jeśli zdecydujesz się powierzyć nam budowę swojego domu, będziemy z Tobą od poszukiwania działki budowlanej poprzez wybór projektu domu i uzyskanie pozwolenia na budę, prace fizyczne na formalnym odbiorze budynku kończąc. A to tylko wycinek tego, co możemy Ci zaoferować.

New-House działa na rodzimym rynku budownictwa jednorodzinnego od 1991 roku, dlatego doskonale wiemy, czego oczekują współcześni inwestorzy i staramy się dokładnie to im oferować. W trakcie naszej wieloletniej działalności komercyjnej wybudowaliśmy z powodzeniem ponad 1500 nieruchomości prywatnych na terenie całego kraju. A referencje otrzymane od naszych klientów potwierdzają to, że każdy zlecony nam dom budujemy dokładnie w taki sposób, jakbyśmy budowali go dla siebie. Naszym zdaniem jedynie takie podejście pozwala przetrwać w tym biznesie i osiągnąć sukces.

Należy jednak pamiętać, że na sukces każdej firmy składają się pracujący w niej ludzie. Dlatego też naszego przedsiębiorstwa nie byłoby, gdyby nie grono najlepszych w Polsce specjalistów współpracujących z New-House. Ich rozległa i ciągle aktualizowana wiedza fachowa, wieloletnie doświadczenie, umiejętności praktyczne oraz nieustanna ciekawość świata w połączeniu z nowoczesnym zapleczem technologicznym pozwala nam realizować nawet najbardziej zaawansowane projekty domów dla najbardziej wymagających inwestorów indywidualnych.

H3: Co dokładnie możemy wziąć na siebie podczas budowy domu jednorodzinnego?

  1. Sprawy związane z działką budowlaną

Zdajemy sobie sprawę, że przebrnięcie przez setki (jeśli nie tysiące) ogłoszeń dotyczących sprzedaży działek budowlanych jest czasochłonne, a co za tym idzie, może powodować zniechęcenie. Dlatego dla wygody współpracujących z nami inwestorów oferujemy pomoc już na tym, wstępnym etapie budowy domu. Wystarczy, że przekażesz nam informacje, gdzie docelowo chcesz zamieszkać, a nasi specjaliści zajmą się resztą i znajdą dla Ciebie odpowiednią parcelę. Musisz jednak wiedzieć, że nasza rola na tym się nie kończy, ponieważ dodatkowo sprawdzimy wybraną działkę pod kątem technicznym oraz administracyjnym. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko zakupu terenu, który z jakichś powodów nie nadaje się pod budownictwo jednorodzinne lub znajduje się na obszarze, na którym planowana jest uciążliwa działalność np. wysypisko śmieci, hodowla zwierząt czy budowa drogi szybkiego ruchu. Z pomocą pozyskanych przez nas informacji podejmiesz świadomą decyzję o zakupie lub rezygnacji z niego i dalszych poszukiwaniach. Musisz przyznać, że to niezwykle wygodne prawda?

  1. Sprawy związane z projektem domu

Znalezienie gotowego projektu domu, który jednocześnie odpowiada wszystkim Twoim oczekiwaniom oraz jest możliwy do realizacji na posiadanej parceli to niemniej czasochłonne zajęcie od poszukiwań odpowiedniej działki. Dlatego też będziemy z Tobą również w tym momencie. Nasi specjaliści wyselekcjonują projekty domów, które realnie wpiszą się w Twoje aktualne i przyszłe potrzeby, a dodatkowo będą spójne z wytycznymi zawartymi w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego lub warunkach zabudowy. Zajmą się również adaptacją wybranego projektu do wymagań gruntowych oraz formalnych stawianych budynkom jednorodzinnym na konkretnym terenie.

Nasi fachowcy są do dyspozycji także, jeśli zdecydujesz się na zamówienie indywidualnego projektu domu. New-House współpracuje z wieloma utalentowanymi architektami z całej polski, wśród których z pewnością znajdziesz tego, którego projekty będą spójne z estetyką jakiej oczekujesz od swojego wymarzonego domu – jesteśmy o tym przekonani.

  1. Sprawy związane z doprowadzeniem mediów na działkę

Fizyczne wykonanie przyłączy prądu, gazu, wody oraz kanalizacji na działce poprzedza szereg spraw formalnych, jakimi należy się zająć. Są one związane zarówno z uzyskaniem wytycznych dotyczących możliwości wykonania przyłączy, jak i również z podpisaniem umów z dostawcami mediów działającymi na konkretnym terenie. Nie trzeba dodawać, że formalności te są czasochłonne. Jednak współpracując z nami, nie musisz się tym przejmować, bo kompletem spraw zajmą się nasi specjaliści. A gdy wszystkie niezbędne procedury będą zakończone, zajmiemy się także fizyczną budową przyłączy na parceli niezależnie od tego, jak zaawansowanych prac będą wymagały. Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się nie od dziś, więc niestraszne nam są np. głębokie wykopy, jak i zdejmowanie nawierzchni z różnych rodzajów dróg.

  1. Sprawy związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę

Pewnie nie raz i nie dwa słyszałeś historie o tym, jak problematyczne, czasochłonne i skomplikowane jest uzyskanie pozwolenia na budowę. Zapewniamy, że nie ma w nich grama przesady, szczególnie jeśli opowiadają je osoby, które zdecydowały się na budowę domu metodą gospodarczą, a co za tym idzie, wszystkimi formalnościami zajmowały się same. Zupełnie inaczej sprawa wygląda, kiedy współpracujesz z New-House, ponieważ w tym przypadku to nasi fachowcy zajmują się zarówno prawidłowym sporządzeniem wniosku, jak i również skompletowaniem drobiazgowej dokumentacji niezbędnej do przedłożenia w urzędzie. Minimalizujemy tym samym ryzyko wystąpienia braków lub błędów formalnych, które są najczęstszym powodem tego, że wydanie pozwolenia na budowę irytująco się przedłuża.

  1. Sprawy związane z fizyczną budową domu

Nawiązując współpracę z New-House decydujesz, do jakiego stanu mamy doprowadzić Twój dom. Do wyboru masz stan surowy zamknięty, stan deweloperski realizowany w 6 miesięcy oraz wykonanie nieruchomości pod klucz, która zajmie nam 9 miesięcy. Podpisując umowę z naszą firmą, jasno określamy termin, w jakim budowa zostanie zakończona. Aby terminowo wywiązać się z ciążących na nas zobowiązań, na etapie prac budowlanych zajmiemy się zarówno zakupem i logistyką materiałów niezbędnych w konkretnym momencie, jak i również nadzorowaniem harmonogramu prac oraz kontrolą robót wykonywanych przez poszczególne ekipy fachowców.

  1. Sprawy związane z aranżacją wnętrz

Jeśli zdecydujesz się zlecić nam budowę domu pod klucz, możemy zająć się również projektem i wykonaniem aranżacji wnętrz nieruchomości. Oczywiście wszystko w oparciu o uzyskane od Ciebie informacje na temat preferowanej stylistyki pomieszczeń oraz oczekiwanego wyposażenia, ponieważ to Tobie i Twojej rodzinie ma się docelowo dobrze i wygodnie mieszkać.

  1. Sprawy związane z zagospodarowaniem terenu wokół budynku

Nawet najbardziej efektowna nieruchomość będzie trochę niepełna, jeśli teren wokół niej będzie zagospodarowany bez pomysłu. Zlecając te prace naszej firmie, masz pewność, że otoczenie domu będzie spójne z bryłą budynku, a jednocześnie estetyczne i funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

W ramach tego etapu możemy wykonać między innymi:

  1. Sprawy związane z technicznym odbiorem domu

Wydawać by się mogło, że skoro dom jest już gotowy do zamieszkania, to można się wprowadzić. Nic bardziej mylnego. Zanim będziesz mógł w nim zamieszkać konieczny będzie jeszcze techniczny odbiór budynku przez uprawnione do tego służby oraz urzędników. Jednak zanim on nastąpi, należy przedłożyć w urzędzie drobiazgową dokumentację dotyczącą całego procesu budowlanego. Na jej podstawie urzędnicy ocenią zgodność powstałego budynku z projektem przedstawionym na etapie starania się o pozwolenie na budowę. Nie musimy dodawać, że zajmiemy się zarówno skompletowaniem niezbędnych dokumentów, jak i również nadzorem nad fizycznym odbiorem budynku.

Nie ukrywamy, że większość inwestorów jest pozytywnie zaskoczonych, gdy dowiaduje się, jak szeroki zakres współpracy oferujemy. Mamy nadzieję, że również Ciebie udało się nam zaskoczyć? Nasza propozycja dowodzi tego, że budowa domu nie musi wiązać się z rezygnacją z życia rodzinnego, prywatnego czy zawodowego. Budując dom z New-House będziesz normalnie funkcjonować, ponieważ wszystkim, co ważne zajmą się nasi fachowcy.

Jeśli taka oferta jest dla Ciebie odpowiednia i chcesz wiedzieć więcej, zachęcamy do kontaktu z naszą infolinią. Zadbaliśmy o to, aby nasi doradcy byli dostępni 7 dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00, ponieważ zależy nam na Twoim komforcie. Zdajemy sobie sprawę, że możesz być osobą zajętą, która niekoniecznie ma czas od poniedziałku do piątku w standardowych godzinach urzędowania większości przedsiębiorstw. Dlatego do nas możesz zadzwonić także wieczorem lub w weekend, jeśli masz ochotę. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania dotyczące budowy domu i nakreślą dostępne rozwiązania i możliwości.

Pozwól sobie na komfort, jaki daje mieszkanie we własnym domu i zbuduj go z New-House! Zapraszamy serdecznie!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000