Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

CELIA 2 (odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

117 m2

budowa domu CELIA 2 (odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: CELIA 2 (odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: Archetyp
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu CELIA 2 (odbicie lustrzane)

Celia 2 (odbicie lustrzane) to jednorodzinny dom parterowy wyposażony w dwustanowiskowy garaż wysunięty na południe od głównej bryły. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi przez przedsionek, z którego można przejść w prawo do kotłowni i garażu oraz na wprost do holu. W holu znajduje się toaleta i miejsce na szafę wnękową. Idąc od wejścia w prawo przechodzimy do strefy nocnej, gdzie położone są dwie sypialnie pojedyncze, sypialnia małżeńska oraz łazienka. Pokoje położone w części północnej dysponują wyjściem na taras.

W zachodniej części domu ulokowana jest strefa nocna, w której dostępny jest duży salon współdzielony z jadalnią oraz otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię. Także z pokoju dziennego można przejść na taras położony od strony ogrodu. Łączna powierzchnia użytkowa domu Celia 2 w odbiciu lustrzanym wynosi 117m2. Budynek posiada biało-czerwoną elewację, a wieńczy go czterospadowy dach w kolorze szarym. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000