Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

CELIA 2

Powierzchnia użytkowa

117 m2

budowa domu CELIA 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: CELIA 2
Nazwa Pracowni: Archetyp
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu CELIA 2

„Celia 2” to gotowy projekt domu parterowego o powierzchni 116,96 m2. Warto zbudować go na działce z minimalną powierzchnią 21,20 x 21,15 m. Charakter domu podkreślają użyte materiały elewacyjne. Optymalnie rozplanowana przestrzeń projektu spełni oczekiwania 4- osobowej rodziny. Atutem jest zaprojektowany taras, który zachęci domowników do wspólnego spędzania czasu na łonie natury a duże przeszklenia doskonale doświetlą wnętrze domu oraz sprawią, że dom będzie prezentował się elegancko. W projekcie architekt zaproponował przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią, który otwiera się na taras. Zaprojektowana kuchnia została otwarta na salon, można ją jednak bez problemu zamknąć. Część nocna obejmuje trzy sypialnie, łazienkę i oddzielne WC. Dwie z trzech sypialni posiadają własne wyjścia na taras. Projekt uwzględnia sporo miejsca na szafy i schowki. Uzupełnieniem projektu jest część gospodarcza, w której zaprojektowano dużą kotłownię oraz dwustanowiskowy garaż. Technologia tradycyjna projektu zapewni jego trwałość na długie lata a wygląd projektu doskonale wkomponuje się w każde otoczenie. Projekt „Celia 2” przeznaczony jest dla osób poszukujących wygodnego wnętrza. Dom jest tani i prosty w budowie oraz niedrogi w późniejszym utrzymaniu. Projekt dostępny jest również w innej wersji- bez garażu „Celia”.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000