Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 08

Powierzchnia użytkowa

130 m2

budowa domu Eco 08 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 08
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Eco 08

Eco 08 to nowoczesny dom z poddaszem użytkowym usytuowany na planie prostokąta o wymiarach 10,04 x 9,54 metra. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi przez wiatrołap, z którego można przejść w prawo do kotłowni oraz na wprost do holu. Na prawo od wejścia zlokalizowana jest łazienka oraz gabinet, a naprzeciwko znajdują się schody prowadzące na poddasze. Zachodnią część parteru zajmuje strefa dzienna, w której znajdziemy kuchnię wyposażoną w spiżarnię, jadalnię oraz salon, z którego można przejść na taras położony z tyłu domu.

Na poddaszu, do dyspozycji domowników znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Sypialnia małżeńska jest wyposażona w odrębną łazienkę oraz garderobę. Łączna powierzchnia użytkowa domu Eco 08 wynosi 130m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną elementami drewna, a wieńczy go dwuspadowy dach pozbawiony okapu. Nad wejściem znajduje się niewielki balkon w wykuszu. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszy budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
172m2
piętrowy
Szmaragd
Wyświetl cenę
133m2
piętrowy
Tytan
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000