Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Tytan 4

Powierzchnia użytkowa

134 m2

budowa domu Tytan 4- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Tytan 4
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Tytan 4

Projekt „Tytan 4” to piętrowy dom jednorodzinny. Dom posiada zwartą bryłę na planie prostokąta z dobudowanym garażem dwustanowiskowym. Na parterze zaprojektowano otwartą przestrzeń dzienną z holem, salonem, aneksem jadalnym i kuchnią-przy której znajduje się sypialnia. Na piętrze zaprojektowano trzy sypialnie. W sypialni rodziców znajduje się przestronna garderoba oraz dodatkowa łazienka. Na piętrze znajduje się także dodatkowy pokój-który może posłużyć jako gabinet oraz łazienka dostępna z holu. Projekt „Tytan 4” to niedrogi, nieskomplikowany w budowie i energooszczędny dom. Docenić powinniśmy także wygląd zewnętrzny domu. Detale wykończeń elewacji: gzymsy, parapety, okładziny ścian, czy duże przeszklenia - wszystkie one tworzą atrakcyjny styl domu. Projekt domu Tytan 4 to solidny, niewielki, funkcjonalnie zaprojektowany dom, w sam raz dla kilkuosobowej rodziny pragnącej mieszkać z nowoczesnej architekturze. Ponadto zastosowane nowoczesne technologie, dobre izolacje polepszają energooszczędność budynku. Nasza firma budowlana New-House chętnie zrealizuje ten dom pod klucz. Zapraszamy do zapoznania się z darmową wyceną kosztów budowy.

 

Projekt domu Tytan 4 - nowoczesny dom piętrowy

 

Jeżeli poszukują Państwo domu piętrowego, który jest wykonany w nowoczesnym, efektownym stylu, warto sprawdzić projekt domu Tytan 4. To efektowna realizacja domu jednorodzinnego o średniej wielkości powierzchni użytkowej, która będzie idealnym rozwiązaniem dla cztero- i pięcioosobowych rodzin. Dużym atutem realizacji jest fakt, że nie wymaga ona dużej działki budowlanej. Jeżeli te cechy pokrywają się z Państwa oczekiwaniami wobec wymarzonej realizacji domu jednorodzinnego, warto poznać szczegóły projektu domu Tytan 4.

 

Firma New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku. Mamy za sobą ponad tysiąc pięćset realizacji domów jednorodzinnych w całej Polsce. Cieszymy się dużym zaufaniem inwestorów, ponieważ w pełni dopasowujemy nasze realizacje do potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniamy szeroką ofertę usług, indywidualne podejście i współpracę z cenionymi specjalistami. Klienci decydujący się na współpracę z firmą New-House mają zapewnione wsparcie w poszukiwaniu projektu wymarzonego domu (oferujemy tysiące gotowych projektów, adaptacje i indywidualną współpracę z architektem), znalezieniu odpowiedniej działki i sprawdzeniu jej warunków gruntowych, a także w realizacji wszelkich kwestii formalnych. Co więcej, wspieramy naszych klientów w kwestiach merytorycznych - doradzamy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Samą budowę domu wykonujemy w dziewięć miesięcy i zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji na całą realizację. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, projekt domu Tytan 4 może być projektem Państwa przyszłego domu jednorodzinnego!

 

 

Projekt Tytan 4 - techniczne szczegóły realizacji domu

 

Projekt domu Tytan 4 to jedna z wersji popularnego i lubianego projektu domu Tytan. Architekci z pracowni projektowej MG Projekt przygotowali różne wersje realizacji, aby wyjść naprzeciw potrzebom komunikowanym przez inwestorów. Projekt Tytan 4 różni się od oryginału elewacją (została odświeżona, unowocześniona), a  także powiększoną ilością miejsc parkingowych (w nowej realizacji są cztery).

 

Dom Tytan 4 jest budynkiem wolnostojącym w zabudowie parterowej. Został on stworzony z myślą o inwestorach, którzy poszukują projektu na średniej wielkości działkę. Dom został zaprojektowany z wykorzystaniem prostej, typowej bryły. Dzięki temu koszt realizacji projektu Tytan 4 jest bardzo przystępny. Warto wiedzieć, że jest to projekt, który ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi. To ważna informacja, która jest często określana w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego. Dom  Tytan 4 jest przygotowany do realizacji zgodnie ze standardem WT 2021. Wskazuje na to między innymi poziom wskaźnika Ep, który wynosi  69,90 kWh/(m²rok).

 

Dom Tytan 4 jest przestronną realizacją, jego powierzchnia użytkowa wynosi aż 134,26 metrów kwadratowych, które zostały zaplanowane na dwóch kondygnacjach. Powierzchnia zabudowy przy tym projekcie to 124,11 metrów kwadratowych, natomiast kubatura brutto budynku to 890 metrów sześciennych. Dom Tytan 4 ma następujące wymiary: 8,80 metrów wysokości, 12,60 metrów szerokości, 11,56 metrów długości. W związku z tym do realizacji projektu domu Tytan 4 konieczne jest posiadanie działki o wymiarach liczących minimum 12,60 metrów szerokości i 19,56 metrów długości.

 

Dom jest realizowany w technologii murowanej. Na posadowienie budynku w tej realizacji składają się betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Z kolei ściany zewnętrzne są murowane z wykorzystaniem pustaków porotherm 25 oraz styropianu. W projekcie wykorzystywany jest strop Teriva. Dach w domu Tytan 4 jest wielospadowy z kątem nachylenia 25 stopni. Jego powierzchnia wynosi dokładnie 153,13 metry kwadratowe, do pokrycia wykorzystywana jest dachówka ceramiczna.

 

Warto podkreślić, że projekt domu Tytan 4 jest wykonywany zgodnie z najnowszym standardem WT 2021.

  

Projekt domu Tytan 4 - szczegóły techniczne realizacji:

 

Powierzchnia użytkowa - 134,26 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 124,11 metrów kwadratowych

Powierzchnia całkowita - 226,54 metrów kwadratowych

Powierzchnia netto - 139,79 metrów kwadratowych

Kubatura brutto - 890 metrów sześciennych

Powierzchnia dachu - 153,13 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu - 25 stopni

Wysokość budynku - 8,80 metrów

Szerokość elewacji - 12,60 metrów

Długość elewacji - 11,56 metrów

Minimalna szerokość działki - 19,60 metrów

Minimalna długość działki - 19,56 metrów

Ep (energia pierwotna) - 69,90 kWh/(m²rok)

Ek (energia końcowa) - 56,80 kWh/(m²rok)

Euco - 25,80 kWh/(m²rok)

  

Aranżacja wnętrza w projekcie domu Tytan 4

 

Projekt domu Tytan 4 został przygotowany w taki sposób, by zapewnić jego domownikom maksymalny poziom wygody i komfortu. Całą przestrzeń użytkową podzielono na kolejne strefy użytkowe, aby zapewnić rozdzielność części dziennej i nocnej.

 

Parter w projekcie domu Tytan 4 został przeznaczony przede wszystkim na strefę dzienną oraz strefę gospodarczą. W centrum parteru został umieszczony przestronny pokój dzienny, który obejmuje funkcję jadalni i salonu. To duże pomieszczenie, które mierzy ponad 32 metry kwadratowe. Tuż obok niego umieszczono kuchnię z funkcjonalną wyspą. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że obok kuchni mieści się także mała spiżarnia. To bardzo komfortowe rozwiązanie! Na parterze w projekcie domu Tytan 4 znajduje się także kotłownia, wiatrołap i małe WC. Z sieni można przejść również bezpośrednio do dwustanowiskowego garażu, który jest wbudowany w bryłę.

 

Projekt domu Tytan 4 - pomieszczenia znajdujące się na parterze:

 

 1. Wiatrołap - 3,28 metrów kwadratowych

 2. Hall - 7,58 metrów kwadratowych

 3. Pokój dzienny - 32,36 metrów kwadratowych

 4. Wc - 1,84 metrów kwadratowych

 5. Kuchnia - 9,40 metrów kwadratowych

 6. Spiżarnia - 2,70 metrów kwadratowych

 7. Kotłownia - 5,53 metrów kwadratowych

 8. Garaż dwustanowiskowy - 34,11 metrów kwadratowych

 

Na piętrze zaprojektowano apartament rodziców, z dużą sypialnią, łazienką i garderobą, dwie sypialnie dzieci z łazienką, oraz dodatkowy pokój (gabinet, sypialnię gościnną). Warto podkreślić trafność usytuowania poszczególnych pomieszczeń, ponieważ daje wrażenie nowoczesności temu poziomowi, który sprawia wrażenie przestronnego.

 

Projekt domu Tytan 4 - pomieszczenia znajdujące się na piętrze:

 

 1. Hall - 5,94 metrów kwadratowych

 2. Pokój/sypialnia - 12,41 metrów kwadratowych

 3. Pokój/sypialnia - 11,78 metrów kwadratowych

 4. Pokój - 8,14 metrów kwadratowych

 5. Pokój/sypialnia - 16,82 metrów kwadratowych

 6. Łazienka - 5,39 metrów kwadratowych

 7. Garderoba - 10,37 metrów kwadratowych

 8. Łazienka - 6,26 metrów kwadratowych

  

Budowa domu Tytan 4 - zaufaj firmie New-House

 

Cenią sobie Państwo wygodę i funkcjonalność? Poszukują Państwo projektu domu piętrowego na średniej wielkości działkę? Projekt domu Tytan 4 może się okazać idealną propozycją! Warto rozważyć tę realizację. Firma New-House chętnie zrealizuje dla Państwa ten projekt domu. Zapewniamy jakościową, solidną budowę domu pod klucz w dziewięć miesięcy. Co więcej, oferujemy także aż dziesięć lat gwarancji jakości! Z chęcią przedstawimy Państwu szczegółowy projekt techniczny domu Tytan 4. Zapraszamy do kontaktu oraz do podjęcia współpracy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Tytan 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
172m2
piętrowy
Szmaragd
Wyświetl cenę
133m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000