Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Eco 03 (Odbicie lustrzane)

Powierzchnia użytkowa

90 m2

budowa domu Eco 03  (Odbicie lustrzane) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Eco 03 (Odbicie lustrzane)
Nazwa Pracowni: ecodomy.pl
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Eco 03 (Odbicie lustrzane)

Projekt domu Eco 03  w odbiciu lustrzanym – szczegóły realizacji

Poszukują Państwo projektu niedużego domu jednorodzinnego? Warto sprawdzić projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane)! To realizacja domu parterowego, którego powierzchnia użytkowa nie przekracza stu metrów kwadratowych. Nowoczesna, minimalistyczna forma realizacji sprawia, że projekt jest nie tylko efektowny i funkcjonalny, ale także tani w budowie. To zestaw zalet, który jest bardzo ważny dla wielu inwestorów. Być może projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane) to także idealna propozycja dla Państwa – warto sprawdzić szczegóły realizacji.

New-House działa na polskim rynku budowlanym od 1991 roku. Zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset różnorodnych domów jednorodzinnych w całej Polsce. Doskonale wiemy, że idealna realizacja projektu domu powinna być maksymalnie dopasowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb inwestora. Z tego względu w naszej bazie projektowej znajdują się tysiące gotowych projektów domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Są to realizacje bardzo zróżnicowane, dzięki czemu każdy inwestor może bez problemu znaleźć projekt najbliżej zbliżony do indywidualnych oczekiwań. Dbamy również o to, by dostępne projekty były wysokiej jakości – współpracujemy ze sprawdzonymi, zaufanymi pracowniami projektowymi. Jednym z projektów dostępnych w naszej bazie jest właśnie projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane). To interesująca propozycja dla osób, które interesują projekty małych domów parterowych w klasycznym, minimalistycznym stylu.

Szczegóły techniczne realizacji projektu Eco 03 (odbicie lustrzane)

Omawiany projekt domu jest realizacją w odbiciu lustrzanym podstawowego projektu, który mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/19828. Projekt Eco 03 (odbicie lustrzane) powstał w odpowiedzi na potrzeby inwestorów, dzięki takiej propozycji łatwiej jest klientom dopasować realizację do swoich potrzeb i warunków działki budowlanej.

Dom Eco 03 (odbicie lustrzane) został wykonany w świetnym stylu, w którym szczególny nacisk położono na prostotę i funkcjonalność. Takie rozwiązanie sprawia, że projekt Eco 03 (odbicie lustrzane) w budowie nie jest drogie. Realizacja jest zaplanowana w formie typowej, prostokątnej bryły na poziomie jednej kondygnacji. Budynek pokrywa dwuspadowy dach o 30-stopniowym kącie nachylenia. Bryła, zgodnie z minimalistycznym sposobem realizacji, jest pozbawiona balkonów, wykuszy, portyków itp. Projekt zdobi tylko elewacja, która łączy takie materiały jak tynk elewacyjny i drewnianą okładzinę. Styl realizacji sprawia, że dom Eco 03 (odbicie lustrzane) jest uniwersalny i świetnie sprawdzi się w rożnych zabudowaniach. To dobra propozycja zarówno do zabudowań miejskich, jak i wiejskich.

Dom Eco 03 (odbicie lustrzane) to nieduży budynek, który charakteryzuje maksymalnie efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. To typowe rozwiązanie dla projektów serii Eco. Realizacja powstała z myślą o inwestorach, którzy poszukują nowoczesnego domu parterowego, którego powierzchnia użytkowa będzie nie większa niż 100 metrów kwadratowych. Taki projekt szczególnie docenią rodziny, w których są małe dzieci oraz osoby, które mają problem z poruszaniem się (starsze i z niepełnosprawnościami). Realizacja nie obejmuje realizacji schodów ani skośnych ścian, co ma miejsce w projektach domów z poddaszem lub domów parterowych. Dzięki temu wnętrze domu Eco 03 (odbicie lustrzane) jest bardzo wygodne i funkcjonalne, a przy tym łatwe w urządzaniu. Projekt obejmuje dokładnie 93,64 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, natomiast powierzchnia zabudowy to 128,74 metry kwadratowe. Projekt przewiduje realizację budynku wysokiego na 6,37 metrów, szerokiego na 11,76 metrów i długiego na 11,76 metrów. Aby móc zrealizować projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane) konieczne jest posiadanie działki o minimalnych wymiarach 21,20 metrów szerokości oraz 17,26 metrów długości. Należy przy tym mieć na uwadze, że projekt domu Eco 03 nie obejmuje realizacji garażu. Chcąc go zrealizować należy wybrać odpowiednio większą działkę.  Dom Eco 03 (odbicie lustrzane) jest realizowany w technologii murowanej, projekt jest zgodny z najnowszym standardem WT 2021.

Projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane) – dane techniczne realizacji:

Powierzchnia użytkowa - 93,64 metrów kwadratowych

Powierzchnia zabudowy - 128,74 metrów kwadratowych

Kąt nachylenia dachu – 30 stopni

Wysokość budynku - 6,37 metrów

Szerokość elewacji budynku – 13,21 metrów

Długość elewacji budynku – 11,76 metrów

Minimalna szerokość działki - 21,20 metrów

Minimalna długość działki - 17,26 metrów

Aranżacja wnętrza  w projekcie Eco 03 (odbicie lustrzane)

Wnętrze domu w projekcie domu Eco 03 (odbicie lustrzane) jest funkcjonalne i intuicyjne. Mimo niedużej powierzchni użytkowej realizacja jest bardzo komfortowa i zapewnia domownikom poczucie swobody i prywatności. Dom został podzielony na strefy użytkowe w taki sposób, by ze sobą nie kolidowały.

Do wnętrza prowadzi mały wiatrołap, który został w sposób funkcjonalny połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Dalej, za wiatrołapem znajduje się strefa komunikacyjna, która oddziela od siebie strefy nocną i dzienną.

Strefa dzienna w projekcie Eco 03 (odbicie lustrzane) to przede wszystkim przestronny (26,79 metrów kwadratowych) pokój, który łączy funkcję salonu i jadalni. To idealne miejsce na wspólne spotkania z rodziną i przyjaciółmi. Znajdują się tutaj piękne, przestronne okna, które wychodzą bezpośrednio na przydomowy taras. Takie przeszklenia nie tylko zwiększają walory wizualne, ale także rozświetlają wnętrze domu naturalnym światłem i optycznie powiększają pomieszczenie. Tuż obok pokoju dziennego znajduje się także otwarta, wygodna kuchnia. W strefie nocnej domu znajdują się trzy ustawne pokoje, dzięki czemu projekt Eco 03 (odbicie lustrzane) spełni potrzeby nawet czteroosobowej rodziny. W strefie nocnej umieszczona została również rodzinna łazienka.

Projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane) – pomieszczenia znajdujące się w projekcie:

  1. Wiatrołap - 3,42 metrów kwadratowych
  2. Hall - 8,13 metrów kwadratowych
  3. Pokój - 9,38 metrów kwadratowych
  4. Pokój - 14,08 metrów kwadratowych
  5. Pokój - 12,71 metrów kwadratowych
  6. Łazienka - 7,23 metrów kwadratowych
  7. Pokój dzienny - 26,79 metrów kwadratowych
  8. Kuchnia - 8,70 metrów kwadratowych
  9. Pomieszczenie gospodarcze - 3,20 metrów kwadratowych

Budowa domu Eco 03 (odbicie lustrzane) z firmą New-House

Projekt domu Eco 03 (odbicie lustrzane) to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie minimalizm i szukają projektu niedużego domu parterowego. Decydując się na budowę domu Eco 03 (odbicie lustrzane) z firmą New-House mogą mieć Państwo pewność świetnie zrealizowanej budowy. Dbamy o sprawną, solidną pracę. Od 1991 roku budujemy domy w systemie kompleksowym, zrealizowaliśmy już ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych w całej Polsce i cieszymy się niesłabnącym zaufaniem inwestorów. Co więcej, budowane przez nas domy obejmujemy dziesięcioletnią gwarancją jakości! Budując dom Eco 03 (odbicie lustrzane) z New-House mogą mieć Państwo pewność, że realizacja zostanie przeprowadzona profesjonalnie – warto z nami współpracować.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy
Przejrzysty-wariant VI C365f (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
53m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000