Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ekonomiczny 5

Powierzchnia użytkowa

111 m2

budowa domu Ekonomiczny 5 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Ekonomiczny 5
Nazwa Pracowni: Domy z wizją
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Ekonomiczny 5

Ekonomiczny 5 to nowoczesny dom parterowy zachowany w stylistyce industrialnej. Budynek posiada biała elewację wykończoną cegłą, a pokrywa go dwuspadowy dach bez okapu w kolorze szarym. Charakterystyczną cechą są również duże przeszklenia strefie dziennej. W budynku zaznaczono wyraźny podział na strefy dzienną oraz nocną. W północnej części budynku znajduje się przestronny pokój dzienny łączony z kuchnią oraz jadalnią. Naprzeciwko jadalni mieści się wiatrołap oddzielający wejście od części mieszkalnej. Z tyłu domu przewidziano miejsce na taras. Z salonu przechodzimy do korytarza przebiegającego wzdłuż strefy nocnej. Znajdują się tutaj trzy sypialnie, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój, który można wykorzystać w celach rekreacyjnych lub jako gabinet. Łączna powierzchnia użytkowa domu Ekonomiczny 5 wynosi 111m2. Po zalogowaniu na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w sprawdzonej technologii murowanej. Projekt sprosta oczekiwaniom inwestorów poszukujących funkcjonalnego i energooszczędnego domu.

 

Projekt domu Ekonomiczny 5 - plan pomieszczeń

 

1. Wiatrołap 3,30 m²

2. Łazienka 2,90 m²

3. Łazienka 5,80 m²

4. Kotłownia 4,30 m²

5. Pokój 10,10 m²

6. Korytarz 9,30 m²

7. Pokój 13,10 m²

8. Pokój 11,40 m²

9. Pokój 10,90 m²

10. Pokój dzienny + jadalnia 35,40 m²

11. Kuchnia 7,10 m²

12. Spiżarnia 1,80 m²

Razem rzut parteru 115,40 m²

 

Technologia wykonania

 

Fundamenty: tradycyjne - ławy i stopy żelbetowe.

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny.

Elewacja: tynk, na fragmentach elewacji płytki klinkierowe ręcznie formowane - materiał dodatkowy podkreślający podziały elewacji, taki jak płytka klinkierowa można zamienić na inny, np. drewno.

Stropy: drewniane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na żelbetowe, gęstożebrowe lub prefabrykowane.

Dach: system blachy dachowej Ruukki Classic M - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

 

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000