Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Fano D

Powierzchnia użytkowa

94 m2

budowa domu Fano D - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Fano D
Nazwa Pracowni: Słonecznedomy
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Fano D

„Fano D” to wyjątkowo ekonomiczny projekt domu jednorodzinnego parterowego z możliwością adaptacji poddasza, którego powierzchnia użytkowa wynosi 93,90 m2. Przeznaczony jest do zbudowania na działce o minimalnej powierzchni 20,54 x 19,34 m. Budynek został przykryty dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. Charakter tego domu akcentują racjonalnie dobrane materiały wykończeniowe. Część dzienną tworzy przestronny salon, jadalnia oraz kuchnia. Powierzchnia strefy dziennej o metrażu 30 m2 oraz efektowne przeszklenia, wyróżnia ten dom na tle innych propozycji projektowych. Atutem projektu „Fano D” jest bezpośrednio przylegający do salonu częściowo zadaszony taras a także kominek w części wypoczynkowej. Część nocna to intymna strefa domowników, w której znajdują się trzy sypialnie, jasna łazienka z wanną i prysznicem a także pomieszczenie, które może służyć jako pralnia. Zaletą głównej sypialni jest wyjście na taras oraz wnęka na szafy garderobiane. Uzupełnieniem projektu domu jest kotłownia umożliwiająca umieszczenie w niej pieca na paliwo stałe. Poddasze przeznaczone do indywidulanej aranżacji zostało doświetlone oknami połaciowymi. Zalecana przez architekta realizacja gotowego projektu „Fano D” w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Uniwersalny wygląd doskonale wkomponuje się w każdą działkę. Projekt charakteryzuje się niedużą powierzchnią użytkową a przy tym prostą bryłą. Zadowoli kilkuosobową rodzinę a firma budowlana New-House wybuduje go pod klucz.  

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Zx100
Wyświetl cenę
121m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000