Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Watra II

Powierzchnia użytkowa

160 m2

budowa domu Watra II - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Watra II
Nazwa Pracowni: Studio atrium
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Watra II

Watra II to dom z poddaszem użytkowym i z podpiwniczeniem, zachowany w stylu góralskim, co zresztą zdradza jego nazwa. Watra to nic innego jak ognisko, które dawniej było rozpalane w bacówkach. Projekt został opracowany z myślą o działkach położonych na skarpie – jego podpiwniczenie od ściany frontowej jest całkowicie wysunięte i mieści się tu wyjazd z garażu. Budynek wieńczy dwuspadowy dach z lukarnami o kącie nachylenia 40 st. Powierzchnia użytkowa domu Watra II wynosi 160 m2, a do dyspozycji domowników pozostają: strefa dzienna, pięć pokoi oraz dwie łazienki. Autorem tego projektu jest Studio Atrium, a do jego realizacji potrzebna będzie działka budowlana o min. wymiarach: 25,25 x 20,78 m.

 

Watra II to dom zaprojektowany z myślą o budowie na działce położonej na skarpie. Budynek posiada podpiwniczenie, które w zamyśle architekta ma wychodzić na powierzchnię od strony frontowej. Mieszczą się tu wyjazd z garażu dwustanowiskowego. W piwnicy znajduje się także kotłownia i pomieszczenie gospodarcze. Nad podpiwniczeniem wykonano taras widokowy, który przechodzi także w podcień nad wejściem. Do domu wkraczamy przez przedsionek i przechodzimy na wprost do holu ze schodami. Po prawej stronie mieści się łazienka, a naprzeciwko dostępny jest gabinet. Pozostałą powierzchnię parteru zajmuje strefa dzienna – przytulny salon, jadalnia oraz kuchnia ze spiżarnią. Na poddaszu domu Watra II dostępne są cztery sypialnie i łazienka. Na ścianach szczytowych domu zastosowano balkony. Wnętrza na górze doświetlają także trzy lukarny.

 

Watra II to dom murowany, w którym ściany zewnętrzne wznosi się z pustaków ceramicznych o grubości 30 cm. Jako ocieplenie zastosowano styropian. Dwuspadowy dach oparto na tradycyjnej więźbie drewnianej i pokryto dachówką cementową. Elewację domu wykończono tynkiem oraz jak przystało na dom w stylu góralskim, drewnem. Ściany piwniczne oraz wsporniki obłożono naturalnym kamieniem. Projekt Watra II to bez wątpienia niezwykle klimatyczny i przytulny dom z poddaszem użytkowym, ale aby w pełni wykorzystać jego potencjał, trzeba go dobrze dopasować do działki budowlanej. Ze względu na stylistkę i konstrukcję najlepiej odnajdzie się na południu Polski, na górzystych terenach.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Watra II (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000