Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Rubinowej 2

Powierzchnia użytkowa

116 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Rubinowej 2
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Rubinowej 2

„Dom przy Rubinowej 2” to gotowy projekt domu jednorodzinnego. Jest to dom parterowy, co sprawia, że poruszanie się po nim jest bardzo wygodne ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Taki rodzaj domu będzie praktycznym rozwiązaniem dla osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi. Projekt posiada typową formę, która ułatwi proces realizacji. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Powierzchnia użytkowa projektu „Dom przy Rubinowej 2” wynosi 116,9 m2, powierzchnia zabudowy 198,5 m2 a kąt nachylenia dachu 30 stopni. W bryle budynku został uwzględniony garaż jednostanowiskowy. Projekt będzie ciekawą propozycją dla osób posiadających działkę o minimalnych wymiarach 22,05 m x 22,05 m. Projekt spełni wymagania 3-5 osobowej rodziny. Powstał z myślą o osobach planujących budowę domu w technologii murowanej. Strefę dzienną tworzy przestronny pokój dzienny o powierzchni 27,1 m2 oraz zamknięta część kuchenno-jadalniana. W pokoju dzienny architekt umiejscowił kominek, który z pewnością umili chłodniejsze wieczory. Zamknięta kuchnia jest praktycznym rozwiązaniem, gdyż zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do innych pomieszczeń. W kuchni architekt uwzględnił spiżarkę, dzięki której domownicy zyskają więcej miejsca do przechowywania produktów. Przy strefie dziennej mamy osobne WC, które z pewnością sprawdzi się w trakcie wizyty gości a także niewielką garderobę. Strefa sypialniana obejmuje trzy pokoje i rodzinną łazienkę. Projekt „Dom przy Rubinowej 2” na pewno zapewni komfort i wygodę przyszłym mieszkańcom.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Afrodyta
Wyświetl cenę
116m2
parterowy
E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Zx100
Wyświetl cenę
121m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000