Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Głogowej

Powierzchnia użytkowa

119 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Głogowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Głogowej

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Głogowej” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 119,4 m2, powierzchni zabudowy 102 m2 i kącie nachylenia dachu 40 stopni. Projekt posiada bardzo prostą bryłę, która została stworzona na planie prostokąta. Został przykryty symetrycznym dachem dwuspadowym. Jest to ciekawa propozycja dla rodzin posiadających średniej szerokości działkę, która pozwala na realizację domu w zabudowie wolnostojącej. Wymiary działki powinny wynosić minimum 20,0 m x 16,5 m. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Wnętrze domu „Dom przy Głogowej” zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu.  Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie w którym mamy miejsce na szafę. Po lewej stronie mamy drzwi prowadzące do garażu, przez garaż przejdziemy do kotłowni. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił dodatkowy pokój, który doskonale sprawdzi się jako pokój gościnny lub gabinet. Strefę dzienną tworzy salon i zamknięta kuchnia. W salonie architekt umiejscowił kominek, który sprawi, że wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Kominek umili również chłodne jesienne i zimowe wieczory. Zamknięta kuchnia będzie praktycznym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, ponieważ nie będą one miały dostępu do gotujących się potraw. W kuchni jest również miejsce na stół. Przy kuchni architekt usytuował łazienkę. Na poddaszu architekt uwzględnił trzy sypialnie, łazienkę i garderobę. „Dom przy Głogowej” to projekt przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co sprawia, że ładnie wkomponuje się w każdą działkę. Firma New-House oferuje budowę tego domu w trzech etapach: w stanie surowym, w stanie deweloperskim i z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000