Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Szmaragd 6

Powierzchnia użytkowa

134 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Szmaragd 6
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Szmaragd 6

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Szmaragd 6” to dom piętrowy o powierzchni użytkowej 134,43 m2 i kącie nachylenia dachu 25 stopni. Można go zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce, której wymiary wynoszą minimum 18,97 m x 21,35 m. Budynek posiada prostą, zwartą bryłę, dzięki czemu jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została zwieńczona atrakcyjnie się prezentującym dachem kopertowym, który jest bardzo solidny. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny ceniącej najnowsze rozwiązania. Zalecaną technologią jego realizacji jest technologia murowana. Architekt uwzględnił w projekcie „Szmaragd 6” garaż dwustanowiskowy. Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na piętrze. Zwolennicy otwartych przestrzeni z pewnością zwrócą uwagę na strefę dzienną, która łączy salon, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawiło, że wnętrze jest bardzo przestronne. Uwzględniona w tym projekcie kuchnia jest bardzo praktyczny, gdyż posiada dużo tzw. blatu roboczego. Dodatkowo zmieścił się w niej stół. Wnętrze jest bardzo dobrze doświetlone dzięki licznym przeszkleniom. Z salonu możemy wyjść na umiejscowiony przy domu taras, który będzie idealnym miejscem do relaksu. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił również dodatkowe WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Przez garaż możemy przejść do praktycznego pomieszczenia gospodarczego. Na piętrze architekt uwzględnił cztery sypialnie i rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni posiada własną garderobę. Kalenica jest skierowana prostopadle do drogi, co może być istotne przy wyborze projektu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Tytan 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
134m2
piętrowy
Tytan 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
172m2
piętrowy
Szmaragd 5 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
162m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000