Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Oskar

Powierzchnia użytkowa

137 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Oskar
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Oskar

Projekt domu „Oskar” to dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym, zaprojektowany z myślą o osobach planujących wybudować dom w technologii murowanej. Projekt ten jest przeznaczony do realizacji w zabudowie wolnostojącej na działce, której minimalne wymiary to 19,66 m x 16,66 m. Powierzchnia użytkowa tego domu wynosi 137,78 m2 a zabudowy 100,8 m2. Budynek ten posiada prostą bryłę na planie prostokąta a jego konstrukcja została zwieńczona dachem dwuspadowym. Prosta bryła i dach dwuspadowym wpływają na niższy koszt realizacji. Dzięki temu, że nawiązuje do stylu tradycyjnego to będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Uroku projektowi dodaje ciekawe rozwiązanie kolorystyczne oraz lukarny ( po jednej od strony frontu i ogrodu ). Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni, z której mamy bezpośredni dostęp do kotłowni. Wychodząc z sieni przejdziemy do hollu po którego prawej stronie mamy niewielką łazienkę i dodatkowy pokój, który sprawdzi się jako pokój gościnny lub gabinet. Sercem domu jest strefa dzienna, która obejmuje salon połączony z jadalnią oraz częściowo otwartą kuchnię. W częściowo otwartej kuchni mamy dużo tak zwanego blatu roboczego, oraz półwysep, który będzie idealnym kącikiem śniadaniowym. Dzięki połączeniu salonu i jadalni uzyskaliśmy otwartą przestrzeń dającą wiele możliwości jej aranżacji. Dodatkowo strefa ta jest bardzo dobrze doświetlona. Architekt uwzględnił w salonie kominek, który z pewnością uprzyjemni chłodne jesienne czy zimowe wieczory. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje trzy przestronne sypialnie i rodzinną łazienkę. Jedna z sypialni uwzględnia własną garderobę a dwie pozostałe miejsce na szafę wnękową. Usytuowany przy domu taras sprawdzi się jako miejsce spotkań w ciepłe, słoneczne dni. Projekt spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Z naszą firmą wybudują Państwo ten dom zarówno w stanie deweloperskim jak i z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000