Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Prosty

Powierzchnia użytkowa

96 m2

budowa domu Prosty - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Prosty
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Michał Lipski
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Prosty

Prosty to dom parterowy usytuowany na planie prostokąta i zwieńczony dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 20 st. Nazwa tego projektu doskonale oddaje jego istotę – to wyjątkowo prosty, minimalistyczny projekt, który można zrealizować za rozsądną cenę. Powierzchnia użytkowa domu Prosty wynosi 96 m2, a do dyspozycji domowników pozostają: strefa dzienna, trzy sypialnie, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Budynek ten nie posiada natomiast garażu. Projekt został opracowany przez studio Dobre Domy Flak & Abramowicz, a do jego realizacji potrzebna będzie działka budowlana o min. wymiarach: 18,46 x 19,96 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego przechodzimy na wprost do holu. We wschodniej części domu usytuowana jest strefa nocna, na którą składają się trzy sypialnie oraz łazienka. Do tego dochodzi pomieszczenie gospodarcze, w którym można stworzyć kotłownię oraz pralnię. W zachodniej części domu znajduje się strefa dzienna, w której znajdziemy przytulny salon z kominkiem, jadalnię oraz oddzieloną kuchnię. Z pokoju dziennego można przejść na niewielki taras ogrodowy.  

 

Prosty to dom wymurowany z bloczków wapienno-piaskowych posadowionych na betonowych fundamentach. Dwuspadowy dach oparto na tradycyjnej więźbie drewnianej, a jako pokrycie można zastosować blachę, blachodachówkę lub gont bitumiczny. Elewację domu wykończono tynkiem strukturalnym, a także sidingiem drewnianym. Z drewna wykonana jest także podbitka dachowa oraz stolarka okienna. Tworzy to harmonijny, ciepły i przytulny klimat. Prosty to projekt, który możemy polecić inwestorom szukającym praktycznego domu parterowego dla 3-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

SWOBODNY D76
Wyświetl cenę
134m2
parterowy
Wisienka
Wyświetl cenę
73m2
parterowy
Beverly
Wyświetl cenę
117m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000