Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Liwia

Powierzchnia użytkowa

136 m2

budowa domu Liwia - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Liwia
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marcin Abramowicz Ewelina Popowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Liwia

Projekt „Liwia” to tradycyjny dom z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 136,00 m2, powierzchnia garażu 19,60 m2 a powierzchnia strychu 9,80 m2. Na tej funkcjonalnej powierzchni bez problemu odnajdzie się 4-6 osobowa rodzina. Projekt „Liwia” najlepiej zrealizować na działce z wjazdem od południa o minimalnych wymiarach 18,17 m długości i 23,19 m szerokości. Parter domu to w głównej mierze otwarta strefa dzienna. Salon połączony jest z otwartą kuchnią i jadalnią. W centralnym punkcie strefy dziennej architekt zaprojektował kominek. Z jadalni jak i z salonu przez duże okna balkonowe możemy wyjść na piękny taras i do ogrodu. Dzięki dużej ilości okien strefa dzienna jest doskonale doświetlona. Na parterze znajduje się jeszcze przestronny wiatrołap z miejscem na dużą szafę, dalej mamy hall, małą łazienkę z prysznicem oraz garderobę z przejściem do pomieszczenia gospodarczego i jednostanowiskowego garażu. Uzupełnieniem parteru jest dodatkowy pokój w którym możemy urządzić gabinet lub pokój dla gości. W gotowym projekcie „Liwia”  na poddaszu znajduje się strefa prywatna. Są to trzy funkcjonalne sypialnie, ogólnodostępna łazienka oraz strych. Każdy pokój posiada balkon. Łazienka pomieści dużą narożną wannę, umywalkę, bidet i WC. Strych  możemy zaadaptować na dodatkowy pokój. Możemy urządzić tam np., sypialnie lub pokój rozrywki. Projekt „Liwia” możemy wykorzystać do zabudowy bliźniaczej. Projekt dostępny jest również w innych wersjach.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000