Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dalila

Powierzchnia użytkowa

97 m2

budowa domu Dalila - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Logo Pracowni: Logo Pracowni Dobre domy
Nazwa projektu: Dalila
Nazwa Pracowni: Dobre domy
Nazwa Architekta: Marta Zaperty-Adamek Marcin Abramowicz
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dalila

Dalila to dom z poddaszem użytkowym usytuowany na planie prostokąta i zwieńczony dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 42 st. Kalenica dachu jest położona równolegle do drogi. Budynek jest wyposażony w jednostanowiskowy garaż sąsiadujący z pomieszczeniem gospodarczym. Powierzchnia użytkowa domu Dalila wynosi 97 m2, a na powierzchnię tą składają się: strefa dzienna, trzy sypialnie, łazienka, toaleta oraz pralnia. Autorem tego projektu jest pracownia Dobre Domy. Do jego realizacji potrzebna będzie działka budowlana o min. wymiarach: 17,10 x 19,90 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na wprost do holu. Naprzeciwko wejścia znajduje się toaleta, a obok niej usytuowane są dwubiegowe schody prowadzące na poddasze. Powierzchnię parteru zajmuje otwarta strefa dzienna, na którą składają się: duży salon z kominkiem, jadalnia oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. Z pokoju dziennego można przejść na przestronny taras ogrodowy. W osobne wejście z tyłu domu wyposażone jest także pomieszczenie gospodarcze sąsiadujące z garażem. Na poddaszu domu Dalila znajdują się trzy sypialnie, łazienka oraz pralnia. Wnętrza na poddaszu doświetlają okna dachowe oraz portfenetry.

 

Dalila jest domem murowanym, w którym ściany zewnętrzne wykonuje się z bloczków silikatowych. Nad parterem stosowany jest gęstożebrowy strop zapewniający swobodę przy aranżacji wnętrz położonych na górze. Dwuspadowy dach oparty na drewnianej więźbie pokrywa dachówka ceramiczna lub cementowa. Elewację domu wykończono tynkiem strukturalnym w kolorze białym i beżowym. Kolorystkę ładnie uzupełnia drewniana stolarka okienna i drzwiowa. Dalila to dobry wybór dla osób szukających praktycznego domu z poddaszem użytkowym dla 3-4 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000