Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Adriana III (wersja B)

Powierzchnia użytkowa

106 m2

budowa domu Adriana III (wersja B) - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Adriana III (wersja B)
Nazwa Pracowni: ARCHIPELAG
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Adriana III (wersja B)

Projekt „Adriana III (wersja B)” to prosty dom parterowy z użytkowym poddaszem, bez garażu. Posiada 106.28 m² powierzchni użytkowej i 83.84 m² powierzchni zabudowy. Projekt powinien być zrealizowany na działce o minimalnej szerokości 17.80m i długości 20.70 m. Budynek przykrywa dach dwuspadowy o kącie nachylenia 44 stopni. Jego prosta bryła usprawni proces realizacji i ułatwi aranżację wnętrz na późniejszym etapie. Wnętrze projektu „Adriana III (wersja B)” zostało doskonale przemyślanie i podzielone na strefy. Na część dzienną składa się salon połączony z jadalnią o powierzchni 22.69 m². Usytuowany tam kominek sprawi, że wnętrze stanie się dużo bardziej przytulne. Zaprojektowana kuchnia, jest funkcjonalna i usatysfakcjonuje każdego inwestora. Architekt ulokował po jednej łazience, na każdej kondygnacji. Dół projektu dopełniony został o kotłownię, oraz pokój, który może posłużyć jako pokój gościnny lub gabinet. Na poddaszu, stworzona została intymna strefa nocna, składająca się z trzech sypialni. Projekt „Adriana III (wersja B)” do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej, w technologii tradycyjnej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000