Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z328

Powierzchnia użytkowa

116 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z328
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Z328

„Z328” to gotowy projekt domu parterowego o prostej bryle w kształcie prostokąta z czterospadowym dachem, o kącie nachylenia 25 stopni. Dom idealnie nadaje się na wąską działkę, minimalne wymiary działki jakie są potrzebne do realizacji budynku to 16 m X 24 m. Elewacja pokryta została biało-szarym tynkiem nadając nowoczesnego charakteru. Gotowy projekt domu „Z328” to wygodny dom parterowy, układ pomieszczeń znajduje się na jednym poziomie, dzięki temu unikamy zbędnego chodzenia po schodach. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 116,5 m2. Wnętrze zostało podzielone na dwie części. Dzienna strona domu znajduje się od strony ogrodu i składa się z jednoprzestrzennego pomieszczenia, w którym znajduje się duży salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią ze spiżarnią. Duże przeszklenia powodują, że strefa dzienna otwarta jest na ogród i ma wyjście na taras. Do części nocnej prowadzi nas długi hol, który doprowadza nas do poszczególnych sypialni. Rozplanowano trzy ustawne sypialnie z miejscem na duże szafy wnękowe oraz wspólną dużą łazienkę w formie pokoju kąpielowego. Pomieszczenie gospodarcze umiejscowiono zaraz przy wejściu do domu, w sieni. Gotowy projekt „Z328” to idealna propozycja dla osób posiadających wąską działkę a zarazem poszukujących wygodnego i funkcjonalnego domu o niewielkiej kubaturze. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Dom dzięki prostej konstrukcji nie będzie generował wysokich kosztów budowy oraz eksploatacji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Z35 A bG
Wyświetl cenę
123m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000