Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z186

Powierzchnia użytkowa

140 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z186
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Z186

„Z186” to gotowy projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem o zawartej bryle z dwuspadowym dachem i wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Prosta, tradycyjna bryła posiada przedłużony dach nad wejściem do domu oraz nad tarasem od strony ogrodu. Boczny, przeszklony wykusz ozdabia architekturę a jednocześnie doświetla wnętrze domu. Biała elewacja z dodatkami okleiny drewnianej sprawia, że dom nabiera nowoczesnego wyglądu oraz lekkości. Wnętrze projektu zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 140,2m2 i została podzielona na dwie strefy. Na parterze znajduje się dzienna strefa, która składa się z jasnego, ustawnego salonu z kominkiem, jadalni oraz praktycznego aneksu kuchennego z miejscem na spiżarnię. Dodatkowo na parterze znajduje się pokój, który może posłużyć jako gabinet do pracy lub sypialnia dla gości oraz pomieszczenie gospodarcze z wyjściem bezpośrednio na ogród. Poddasze użytkowe to część sypialniana domu składająca się z czterech, ustawnych pokoi, w tym pokój gospodarzy posiada prywatną garderobę i łazienkę. Gotowy projekt domu „Z186” to funkcjonalny dom o ekonomicznej bryle i komfortowym wnętrzu. Projekt doskonale sprawdzi się dla rodziny nawet pięcioosobowej. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Dzięki prostej konstrukcji dom będzie szybki w budowie i tani w eksploatacji. Gotowy projekt domu z łatwością wkomponuje się w plan zagospodarowania terenu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 15 K2
Wyświetl cenę
153m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000