Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z155

Powierzchnia użytkowa

119 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z155
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Z155

„Z155” to gotowy projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem zaprojektowany z myślą o wąskich działkach. Prosta konstrukcja budynku została przykryta dwuspadowych dachem, dzięki temu dom będzie szybki w budowie. Duże przeszklenia, jasna elewacja z okleiną drewnianą sprawiają, że dom nabiera skandynawskiego stylu. Dom prezentuje się elegancko i na pewno będzie się wyróżniał. Gotowy projekt domu „Z155” ma 118,5 m2 powierzchni użytkowej, która została ciekawie rozplanowana. Na parterze centralną częścią domu jest otwarty salon z kuchnią i jadalnią, całość tworzy jedną przestrzeń, która dzięki dużym oknom otwarta jest na ogród. Domowego klimatu dodaje kominek, który został wkomponowany w centralnej części, między kuchnią a salonem. Dodatkowo na parterze znajduje się mała łazienka, usytuowana z boku przy schodach oraz pomieszczenie gospodarcze. Poddasze użytkowe to część intymna dla domowników. Składa się ona z trzech komfortowych sypialni, dużej łazienki oraz garderoby. Gotowy projekt domu „Z155” to funkcjonalny i ekonomiczny dom jednorodzinny, który zachwyca swoim wyglądem oraz komfortem w użytkowaniu. Dom idealnie wkomponuje się na wąską działkę i w miejski plan zagospodarowania terenu. Konstrukcja budynku jest wykonana w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000