Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z130

Powierzchnia użytkowa

151 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z130
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Z130

„Z130” to gotowy projekt domu jednorodzinnego parterowego z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Dom ma 150,5 m2 powierzchni użytkowej. Całość została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 stopni. Bryła budynku jest prosta a dzięki połączeniu białego tynku z drewnianą okleiną dom nabiera charakteru i przytulnego wyglądu. Dodatkowo okleina drewniana wyróżnia poddasze użytkowe od części parterowej. Wejście do domu zostało zaakcentowane wcięciem w bryle. Wnętrze gotowego projektu „Z130” jest funkcjonalne i praktycznie opracowane. Po wejściu do domu mamy sień z miejscem na praktyczną szafę oraz po prawej stronie jest przejście do garażu, w którym jest odrębna część na kotłownię. Lewa część domu to część dzienna, centralnie umiejscowiony hol prowadzi nas do przytulnego salonu z kominkiem, jadalni oraz aneksu kuchennego ze spiżarnią. Dodatkowo na parterze znajduje się sypialnia dla gości z miejscem na szafy wnękowe. Poddasze użytkowe to część sypialniana domu, składa się z dwóch pokoi dziecięcych, każde z nich z wyjściem na balkon oraz komfortowej sypialni rodziców z garderobą i prywatną łazienką. Dziecięce pokoje są oddzielone holem od sypialni rodziców a pomiędzy nimi znajduje się wspólna duża łazienka, pralnia oraz garderoba.  Gotowy projekt domu „Z130” to funkcjonalny i komfortowy dom z przejrzystym układem wnętrza. Osoby, które poszukują prostego domu w budowie a zarazem wygodnego na pewno będą z niego zadowoleni. Dom zaprojektowano w technologii murowanej a dzięki tradycyjnej bryle z łatwością wkomponuje się w dowolny plan zagospodarowania terenu.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000