Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Z89

Powierzchnia użytkowa

123 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Z89
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Z89

„Z89” to propozycja domu parterowego z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej wynoszącej 122,9m2. Jest to przytulny dom o prostej konstrukcji, ale za to z ciekawą, nowoczesną architekturą. Różnorakie okleiny na elewacji, delikatny wykusz nadają charakteru. Wnętrze gotowego projektu jest przemyślane i ciekawie rozplanowane. W sieni znajduje się miejsce na zabudowę oraz osobne pomieszczenie na kotłownię i pomieszczenie gospodarcze. Następnie mamy hol, który prowadzi nas do przestronnego salonu z kominkiem i wyjściem na taras. Duża, osobna kuchnia ze spiżarnią i miejscem na stół usytuowana została od strony ogrodu co jest wygodnym rozwiązaniem. Parter domu jest idealnym miejscem do dziennego spędzania czasu z bliskimi. Dzięki licznym przeszkleniom dom jest widny i przejrzysty. Na poddaszu mamy część sypialnianą składającą się z trzech ustawnych pokoi, łazienki oraz garderoby. Wnętrze projektu można dowolnie aranżować a to wszystko dzięki dobrze ulokowanym ścianom konstrukcyjnym. Projekt domu „Z89” to propozycja dla osób ceniących ciekawe rozwiązania oraz wygodę. Jest to świetne połączenie nowoczesności z elementami klasyki. Projekt przewidziano w technologii murowanej- tradycyjnej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem
Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000