Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

E-277

Powierzchnia użytkowa

121 m2

budowa domu E-277 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: E-277
Nazwa Pracowni: E-domy
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu E-277

E-277 to projekt domu jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, zwieńczonego dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 40 st. Kalenica dachu jest położona równolegle względem drogi. Budynek usytuowano na planie prostokąta, a do jego bocznej ściany przylega dwustanowiskowy garaż. Powierzchnia użytkowa domu E-277 wynosi 121 m2, a do dyspozycji domowników pozostają: strefa dzienna, trzy sypialnie, dwie łazienki i pralnia. Projekt ten pochodzi z katalogu pracowni E-domy, a do jego realizacji potrzebna będzie działka budowlana o min. wymiarach: 25,11 x 18,61 m.

Wejście do domu wiedzie przez przedsionek, z którego można przejść w lewo do kotłowni i garażu oraz na wprost do holu. Na lewo od wejścia położone są schody prowadzące na poddasze oraz łazienka. Naprzeciwko schodów dostępna jest duża sypialnia z prywatną łazienką i garderobą. Pozostałą powierzchnię na parterze zajmuje strefa dzienna, na którą składają się: duży salon, jadania oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. Z pokoju dziennego można przejść na taras wyposażony w pergolę. Na poddaszu domu E-277 dostępne są: dwie sypialnie, łazienka, pralnia oraz garderoba. Nad garażem pozostawiono natomiast strych o powierzchni 35 m2.

Projekt E-277 oferuje inwestorom dom budowany w technologii murowanej. Ściany zewnętrzne wznosi się z pustaków ceramicznych o grubości 25 cm i ociepla styropianem. Nad parterem zastosowano żelbetowy strop monolityczny. Dwuspadowy dach oparto na tradycyjnej więźbie drewnianej, natomiast za pokrycie służy dachówka cementowa. Elewację domu E-277 wykończono białym tynkiem, szarymi płytkami klinkierowymi, a także elementami drewna. Portfenetry na ścianie szczytowej zabezpieczają metalowe balustrady. Projekt E-277 to dobra propozycja dla osób szukających prostego w budowie domu z poddaszem użytkowym, odpowiedniego dla 4-osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Miluza II LMP244a
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem
Sydney II LMP344a
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Miodowy
Wyświetl cenę
120m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000