Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Lilia 3

Powierzchnia użytkowa

104 m2

budowa domu Lilia 3 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Lilia 3
Nazwa Pracowni: Domy w stylu
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Lilia 3

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Lilia 3” to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 104,11 m2. Jest to ciekawa propozycja dla osób posiadających wąską działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Dzięki typowej formie na planie prostokąta jego realizacja będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryta ekonomicznym w wykonaniu dachem dwuspadowym. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Sercem domu jest otwarta strefa dzienna, która łączy salon i jadalnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do reszty pomieszczeń. Zamknięta kuchnia jest również praktycznym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci, które nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią usytuowaną przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Autor projektu uwzględnił na tej kondygnacji dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku a dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Strefa sypialniana obejmuje trzy przestronne sypialnie i rodzinną łazienkę. Dzięki usytuowanej w głównej sypialni garderobie można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Lilia 3” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu tradycyjnego i spełni wymagania osób ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Przeznaczony jest dla 4-6 osobowej rodziny. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000