Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Swing 2

Powierzchnia użytkowa

596 m2

budowa domu Swing 2 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Swing 2
Nazwa Pracowni: Villanette
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Swing 2

Swing 2 to duży dom parterowy wyposażony w poddasze użytkowe. Budynek wieńczy wielospadowy dach z licznymi lukarnami i nieregularną linią okapu. Wejście do domu znajduje się w części wschodniej i prowadzi przez sień, z której można przejść na wprost do holu. W południowej części domu znajduje się kotłownia, dwustanowiskowy garaż, garderoba oraz pokój gościnny z łazienką. Północny obszar parteru zajmuje strefa nocna, na którą składa się duży salon, jadalnia oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. Na parterze dostępny jest także gabinet i oranżeria z wyjściem na taras.

Przestrzeń na poddaszu zajmują cztery sypialnie, trzy łazienki, garderoba oraz pokój rozrywkowy. Nad salonem zastosowano pustkę przestrzenną. Układ pomieszczeń sprawia, że po adaptacji projektu można uzyskać dom dwulokalowy. Łączna powierzchnia użytkowa domu Swing 2 wynosi 596m2. Budynek posiada pastelową elewację wykończoną naturalnym kamieniem. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić, ile dokładnie kosztuje budowa domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000