Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&713

Powierzchnia użytkowa

253 m2

budowa domu LK&713 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&713
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&713

LK&713 to nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 253m2. W piwnicy budynku mieści się dwustanowiskowy garaż, kotłownia, pralnia oraz pomieszczenia gospodarcze. Wejście do domu wiedzie przez ganek do przestronnego przedsionka, z którego można przejść na wprost na taras, a także do dwóch osobnych skrzydeł budynku. Zacznijmy od skrzydła wschodniego, w którym mieści się duża sypialnia z łazienką, łazienka pojedyncza, siłowania, toaleta oraz pomieszczenie rekreacyjne z sauną.

W zachodniej części parteru położona jest strefa dzienna, na którą składa się przytulny salon z kominkiem, pokój telewizyjny, otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię, a także jadalnia. Z pokoju telewizyjnego można przejść do sypialni z prywatną garderobą i łazienką. Budynek posiada białą elewację wykończoną naturalnym kamieniem, a wieńczy go czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu LK&713 w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000