Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1089

Powierzchnia użytkowa

297 m2

budowa domu LK&1089- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1089
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1089

LK&1089 to modernistyczny dom z poddaszem użytkowym. W piwnicy budynku mieści się trzystanowiskowy garaż, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w lewo do toalety oraz na wprost do holu ze schodami. Na prawo od wejścia położona jest otwarta kuchnia wyposażona w wyspę kuchenną. W części południowej dostępny jest przytulny salon z kominkiem. W skrzydle zachodnim mieści się duża sypialnia z łazienką oraz hala, w której dostępny jest basen z sauną oraz natryskiem.

Na poddaszu dostępne są dodatkowe dwie sypialnie wyposażone w prywatne łazienki i garderoby. Powierzchnia użytkowa domu LK&1089 wynosi 297m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną szarym kamieniem oraz elementami drewna, a wieńczy go czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Na stronie firmy budowlanej New House mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Nasza firma zajmie się profesjonalną adaptacją projektu do specyfiki działki.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000