Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Zx176

Powierzchnia użytkowa

135 m2

budowa domu Zx176 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Zx176
Nazwa Pracowni: Z500
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Zx176

ZX176 to modernistyczny dom parterowy zwieńczony płaskim dachem. To bardzo funkcjonalna, a zarazem energooszczędna konstrukcja odznaczająca się nowoczesną stylistyką. Budynek został wyposażony w duże okna, które pozwalają lepiej doświetlić wnętrza w domu. Powierzchnia użytkowa domu ZX176 wynosi 135 m2, na którą składają się: strefa dzienna, cztery pokoje oraz dwie łazienki. Projekt został stworzony przez pracownię architektoniczną Z500, a do jego realizacji potrzebna będzie działka o min. wymiarach: 20,34 x 22,20 m.

 

Wejście do domu wiedzie przez wiatrołap, z którego można przejść na wprost do holu. Na prawo od wejścia położony jest gabinet, a naprzeciwko znajduje się przejście do kuchni wyposażonej w spiżarnię. Za kuchnią położony jest przestronny salon z kominkiem współdzielony z jadalnią. Z salonu można przejść na taras z podcieniem. Skręcając z holu lewo przechodzimy do strefy nocnej, w której dostępne są trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jedna z łazienek jest przypisana do sypialni małżeńskiej. Duża sypialnia ma dostęp do tarasu, a dwie mniejsze do podcienia.

 

Projekt ZX176 jest realizowany w technologii murowanej. Ściany zewnętrzne można wymurować z betonu komórkowego lub pustaków ceramicznych. W domu zastosowano żelbetowy strop oraz żelbetowy stropodach pokryty folią PVC lub papą bitumiczną. Biało-szarą elewację domu rozświetlają duże okna oraz fragmenty wykończone deską elewacyjną. Projekt ZX176 możemy polecić wszystkim inwestorom poszukującym modernistycznego domu parterowego dla 4-5 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000