Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1368

Powierzchnia użytkowa

284 m2

budowa domu LK&1368 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1368
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1368

LK&1368 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 284m2. W części wysuniętej na wschód od głównej bryły mieści się dwustanowiskowy garaż. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w prawo do garażu oraz w lewo do holu ze schodami prowadzącymi na piętro. Idąc wzdłuż schodów przechodzimy do toalety, pralni, a także dużej sypialni wyposażonej w prywatną łazienkę oraz pokój kąpielowy. W centralnej części domu znajduje otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię, jadalnia, a także przytulny salon, z którego można przejść na taras.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie, duża łazienka, dwie garderoby, a także siłownia. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe. Białą elewację budynku wykończono tynkiem silikonowym, elementami drewna, a także klinkierem. Budynek wieńczy stropodach. Firma New House zajmie się adaptacją projektu i wprowadzi zmiany pod kątem indywidualnych potrzeb inwestora. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej. 

 

LK&1368 to dom piętrowy zachowany w nowoczesnej stylistyce. Budynek posiada duży garaż z dwoma miejscami parkingowymi. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść w prawo do garażu oraz w lewo do holu ze schodami. W zachodniej części parteru usytuowany jest przytulny pokój dzienne, jadalnia oraz kuchnia wyposażona w spiżarnię. Z salonu można przejść na duży taras z basenem i zewnętrznym kominkiem. We wschodniej części domu położona jest duża sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną garderobę oraz pokój kąpielowy.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, duża łazienka oraz pokój sportowy. Do dyspozycji domowników pozostają również trzy tarasy widokowe: północny oraz dwa południowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1368 wynosi 284m2. Budynek posiada białą elewację zdobioną miejscami płytami drewnopodobnymi. Budynek wieńczy stropodach. Po zalogowaniu na naszej stronie internetowej mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000