Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1375

Powierzchnia użytkowa

224 m2

budowa domu LK&1375 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1375
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1375

LK&1375 to nowoczesny dom piętrowy zachowany w minimalistycznym stylu. Budynek jest wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść do holu. W południowej części parteru znajduje się sypialnia, łazienka, a także garaż sąsiadujący z kotłownią. Część północną zajmuje natomiast strefa dzienna, na którą składa się przytulny salon, jadalnia, a także otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię. Z pokoju dziennego można przejść na przestronny taras wyposażony w strefę rekreacyjną oraz kominek zewnętrzny.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie oraz duża łazienka. W antresoli obok pustki przestrzennej można zaaranżować pracownię. Do dyspozycji domowników pozostają dwa tarasy widokowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1375 wynosi 224m2. Budynek posiada białą elewację, a wieńczy go płaski dach pokryty papą nawierzchniową. Na stronie firmy budowlanej New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu na różnych etapach inwestycji.

 

LK&1375 to jednorodzinny dom piętrowy zachowany w modernistycznym stylu. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi przez sień do holu ze schodami. Na lewo od wejścia położony jest przedsionek, z którego można przejść do dwustanowiskowego garażu i pralni. Dalej znajduje się pokój gościnny oraz łazienka. W północnej części parteru dostępna jest strefa dzienna, w której znajdziemy przytulny salon z kominkiem, otwartą kuchnię ze spiżarnią, a także jadalnię. Z salonu można przejść na przestronny taras wyposażony w strefę rekreacyjną.

Na piętrze usytuowane są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska z dużą garderobą. Na korytarzu znajduje się łazienka. W antresoli z miejscem do pracy zastosowano pustkę przestrzenną z widokiem na salon. Powierzchnia użytkowa domu LK&1375 wynosi 224m2. Budynek posiada białą elewację, a wieńczy go stropodach. Firma budowlana New House zajmie się kompleksową realizacją projektu w sprawdzonej technologii murowanej oraz umożliwia sprawdzenie dokładnych kosztów inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000