Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1376

Powierzchnia użytkowa

302 m2

budowa domu LK&1376 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1376
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1376

LK&1376 to jednorodzinny dom piętrowy zachowany w stylistyce modernistycznej. W piwnicy budynku mieści się kotłownia, pralnia oraz pomieszczenia gospodarcze. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w prawo od garderoby oraz na wprost do holu ze schodami. Na prawo od holu znajduje się toaleta, gabinet, a także przedsionek prowadzący do dwustanowiskowego garażu. W przeciwległym skrzydle parteru ulokowana jest otwarta kuchnia i duża jadalnia. Na wprost od holu znajduje się przestronny pokój dzienny z kominkiem.

Na piętrze ulokowane są cztery pokoje, w tym duża sypialnia wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Druga duża sypialnia jest wyposażona w salonik z dostępem do tarasu. Na korytarzu znajduje się także dodatkowa łazienka. Powierzchnia użytkowa domu LK&1376 wynosi 302m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną kamiennymi płytami, a wieńczy go czterospadowy dach. Na stronie New House można sprawdzić koszty budowy domu w technologii murowanej.

 

LK&1376 to dom piętrowy zachowany w modernistycznej stylistyce. Budynek posiada piwnicę, w której znajduje się kotłownia, pralnia, suszarnia oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Wejście do domu znajduje się na parterze i prowadzi przez dużą sień z garderobą. Z sieni przechodzimy na wprost do holu ze schodami. Północny obszar parteru zajmuje strefa nocna, w której dostępna jest kuchnia z wyspą kuchenną, jadalnia oraz salon, z którego można przejść na taras. W części południowej dostępny jest gabinet, łazienka oraz przedsionek, z którego można przejść do dwustanowiskowego garażu.

Na piętrze, do dyspozycji domowników pozostają cztery pokoje, w tym duża sypialnia małżeńska wyposażona w łazienkę i garderobę. W korytarzu dostępna jest druga łazienka. Udogodnieniem są również trzy tarasy widokowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1376 wynosi 302m2. Budynek posiada białą elewację, a wieńczy go czterospadowy dach i stropodach. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000