Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1363

Powierzchnia użytkowa

207 m2

budowa domu LK&1363 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1363
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1363

LK&1363 to dom piętrowy wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Budynek zaprojektowano w nowoczesnej stylistyce. Wejście do domu prowadzi przez sień z garderobą, z której przechodzimy na wprost do holu ze schodami. Na lewo od wejścia ulokowana jest sypialnia, łazienka, a także przejście prowadzące do garażu. Na wprost holu położony jest przytulny salon z kominkiem. Na prawo od wejścia znajduje się kuchnia otoczona blatem wyposażona w niewielką spiżarnię, a tajże jadalnia, z której można przejść na taras z podcieniem dostępny od strony ogrodu.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu dostępna jest pralnia oraz dodatkowa łazienka. Obok antresoli znajduje się pustka przestrzenna nad pokojem dziennym. Powierzchnia użytkowa domu LK&1363 wynosi 207m2. Budynek posiada biało-szarą elewację wykończoną płytami elewacyjnymi, a wieńczy go czterospadowy dach pokryty płaską dachówką ceramiczną. Na stronie New House można sprawdzić koszty realizacji projektu w technologii murowanej.

 

LK&1363 to piętrowy dom jednorodzinny o powierzchni 207m2 zachowany w nowoczesnej stylistyce. Budynek posiada duży garaż dwustanowiskowy. Wejście do domu prowadzi przez sień do holu ze schodami. Na lewo od wejścia znajduje się łazienka, pokój gościnny, a także przejście prowadzące do garażu i kotłowni. W tej części domu dostępne jest także pomieszczenie gospodarcze z oddzielnym wejściem. Część mieszkalną parteru zajmuje strefa dzienna, na którą składa się przytulny salon z kominkiem,  nowoczesna kuchnia, a także jadalnia, z której można przejść na taras z podcieniem.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w odrębną łazienkę i garderobę. Na korytarzu znajduje się druga łazienka oraz pralnia. W antresoli zastosowano także pustkę przestrzenną z widokiem na salon. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe. Budynek wieńczy czterospadowy dach drewniany pokryty dachówką ceramiczną. Firma budowlana New House oferuje inwestorom profesjonalną realizację projektu LK&1363 w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000