Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1359

Powierzchnia użytkowa

391 m2

budowa domu LK&1359 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1359
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1359

LK&1359 to jednorodzinny dom piętrowy zachowany w nowoczesnej stylistyce. Dom posiada piwnicę, którą można wykorzystać wedle uznania. Wejście do domu znajduje się na parterze i prowadzi przez sień. Z tego wnętrza można przejść w prawo do strefy dziennej, a także na wprost do łazienki, kotłowni oraz siłowni. Na strefę dzienną składa się otwarta kuchnia ze spiżarnią, jadalnia, a także przytulny salon z kominkiem, obok którego dostępne jest kino domowe. Za kinem domowym znajduje się gabinet z oranżerią, z którego można przejść do drugiego lokalu z salonem, kuchnią, sypialnią i łazienką.

Na poddaszu dostępne są trzy pokoje, dwie łazienki oraz pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają cztery tarasy widokowe. W antresoli zastosowano także pustkę przestrzenną z widokiem na salon. Powierzchnia użytkowa domu LK&1359 wynosi 204m2. Białą elewację domu zdobi miejscami trawertyn oraz płyty ze spieków kwarcowych. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz.

 

Projekt domu LK&1359

Projekt LK&1359 reprezentuje domy energooszczędne. To piętrowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 390,51 m², która utrzymana jest w stylistyce nowoczesnej. Ten oryginalny budynek to w istocie przestronna podmiejska rezydencja, która idealnie wpisuje się w otoczenie pełne zieleni. A duże przeszklenia zajmujące nierzadko całe ściany pozwalają słońcu i przyrodzie wnikać do wnętrz i współgrać w harmonii. Szczególnie jeśli zadbamy o odpowiednie posadowienie domu na działce. Uwagę przyciąga elewacja, która stanowi proporcjonalne połączenie tynku, spieków kwarcowych oraz trawertynu. To bez wątpienia dom dla całej rodziny, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

 

Piwnica i parter domu jednorodzinnego LK&1359

Piwnica domu jest w istocie pojedynczym pomieszczeniem o powierzchni użytkowej prawie 46 metrów kwadratowych do samodzielnej aranżacji przez inwestora.

Na parterze domu wybudowanego według projektu LK&1359 znajdziemy przestronną strefę dzienną z salonem, zadaszonym tarasem, jadalnią i kuchnią dodatkowo wyposażoną w praktyczną spiżarnię. Jednak to nie jedyne miejsca do wypoczynku na tym poziomie, ponieważ do dyspozycji domowników jest również przestrzeń przeznaczona na domowe kino oraz siłownię, w której pobliżu mamy także łazienkę. Wszystkich pracujących zdalnie lub prowadzących własną działalność z pewnością zainteresuje wyjątkowy gabinet z oranżerią, dzięki której wykonywanie obowiązków zawodowych z pewnością będzie przyjemniejsze i mniej stresujące. W strefie technicznej domu mamy kotłownię i garaż na dwa pojazdy oraz znajdujące się w drugiej części budynku pięć pomieszczeń gospodarczych do dowolnego przeznaczenia.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się w piwnicy domu LK&1359:

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na parterze domu LK&1359:

Piętro domu jednorodzinnego LK&1359

Na piętrze tego energooszczędnego domu znajdziemy strefę prywatną domowników, na którą składa się sypialnia, dwa dodatkowe pokoje, które z powodzeniem można przeznaczyć na sypialnie dla dzieci lub seniorów oraz dwie łazienki, garderoba i pralnia. Na tej kondygnacji mamy do dyspozycji również cztery balkony.

Bardzo duża powierzchnia użytkowa oraz mnogość różnorodnych pomieszczeń służących relaksowi i wypoczynkowi w połączeniu z odpowiednią ilością sypialni pozwala na zamieszkanie w tym domu rodziny z dziećmi, rodziny wielopokoleniowej lub bezdzietnej pary. W każdej z tych konfiguracji znajdzie się odpowiednia ilość miejsca dla każdego z domowników zarówno do odpoczynku w samotności, jak i również do spędzania wolnego czasu w gronie bliskich, rodziny, przyjaciół i znajomych.

Szczegółowe wymiary pomieszczeń znajdujących się na piętrze domu LK&1359:

Informacje ogólne na temat projektu domu LK&1359:

Technologie wykorzystane w procesie budowy domu na podstawie projektu LK&1359:

Wybuduj dom LK&1359 razem z New-House

Marzy Ci się nowoczesny dom energooszczędny, jednak obawiasz się, że nie podołasz wszystkim sprawom związanym z realizacją inwestycji budowlanej? Przecież masz rodzinę, pracę a do tego potrzebujesz przestrzeni na obowiązki domowe i odpoczynek. Kiedy znaleźć na to wszystko czas. A co byś pomyślał, gdybyśmy powiedzieli Ci, że całą budowę możesz zlecić naszej firmie? Tak, dobrze przeczytałeś – CAŁĄ BUDOWĘ, czyli w praktyce wszystko, co niezbędne, aby powstało Twoje wymarzone miejsce do życia. Kusząca perspektywa prawda?

New-House działa na rynku budownictwa jednorodzinnego nieprzerwanie od 1991 roku i w tym czasie zrealizowaliśmy z powodzeniem ponad 1500 inwestycji budowlanych na terenie całego kraju. Jednak musisz wiedzieć, że domy budujemy kompleksowo. W praktyce oznacza to, że możemy wspierać Cię praktycznie od momentu podjęcia decyzji o stworzeniu swojego wymarzonego miejsca do życia. Mamy fachowców od zagadnień realizowanych na każdym etapie budowy, którzy profesjonalnie zajmą się niezbędnymi formalnościami i pracami fizycznymi. Bez ich doświadczenia, rozległej ciągle aktualizowanej wiedzy i doskonalonych co dnia umiejętności praktycznych wspieranych nowoczesnym zapleczem technologicznym nie bylibyśmy w stanie realizować projektów o różnym poziomie skomplikowania i zaawansowania. Z nimi możemy wybudować praktycznie każdy dom w ustalonym na wstępie czasie. Jeśli zastanawiasz się, jak to może wyglądać w praktyce, czytaj dalej.

Jakie zagadnienia podczas budowy domu możemy wziąć na siebie?

Nasz doświadczenie pokazuje, że większość potencjalnych inwestorów rozważających współpracę z New-House jest pozytywnie zaskoczonych zakresem oferowanej współpracy. Tego typu partnerstwo oparte na wiedzy pozwala zaoszczędzić wiele czasu a nierzadko również środków finansowych, które bez pomocy fachowców mogłyby przepaść zainwestowane np. w działkę nienadającą się do zabudowy lub położoną w okolicy, w której ma w przyszłości powstać np. wysypisko śmieci czy droga szybkiego ruchu.

Podejmując współpracę z nami nasz do swojej dyspozycji sztab profesjonalistów, który o budowę Twojego domu zadba tak, jakby dbał o własny. Ty w tym czasie będziesz normalnie żył i pracował. Jeśli podoba Ci się ten pomysł i chcesz dowiedzieć się szczegółów współpracy z New-House zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami dostępnymi siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00. Zadzwoń i opowiedz im o swoim pomyśle na dom, a oni przedstawią Ci dostępne rozwiązania i możliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000