Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1356

Powierzchnia użytkowa

315 m2

budowa domu LK&1356 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1356
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu LK&1356

LK&1356 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 315m2. Wejście do domu prowadzi do sieni z garderobą, z której przechodzimy do korytarza łączącego oba skrzydła domu. Naprzeciwko znajduje się wyjście na przestronny taras ze strefą rekreacyjną i basenem. We wschodnim skrzydle domu położona jest otwarta kuchnia współdzielona z jadalnią, spiżarnia, kotłownia z pralnią i suszarnią, a także schowek i toaleta z wejściem od strony tarasu. W części zachodniej dostępny jest duży pokój dzienny, gabinet i toaleta. Obok gabinetu znajdują się schody prowadzące na piętro.

Na piętrze dostępne są cztery sypialnie, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w prywatną łazienkę i garderobę. Na korytarzu dostępna jest druga łazienka. W górnym holu obok pustki przestrzennej można zaaranżować bibliotekę. Do dyspozycji domowników pozostają dwa tarasy widokowe. Budynek posiada białą elewację wykończoną naturalnym kamieniem oraz elementami drewna, w wieńczy go czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną.

 

LK&1356 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 315m2. Wejście do domu prowadzi przez sień z garderoba, z której przechodzimy do korytarza. Na lewo od wejścia ulokowana jest strefa dzienna, w której mieści się duży salon, gabinet oraz toaleta. Obok gabinetu znajdują się schody prowadzące na piętro. Na prawo od wejścia położona jest otwarta kuchnia oraz jadalnia, z której można przejść na taras z basenem. Przejście za kuchnią prowadzi do kotłowni, pralni i spiżarni. Na parterze znajduje się także toaleta z odrębnym wejściem od strony basenu.

Przestrzeń na piętrze zajmują cztery sypialnie, w tym duża sypialnia małżeńska wyposażona w odrębną garderobę oraz łazienkę. Na korytarzu znajduje się dodatkowa łazienka. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną z widokiem na salon. Budynek posiada białą elewację wykończoną elementami drewna i naturalnego kamienia, a wieńczy go czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000