Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1355

Powierzchnia użytkowa

272 m2

budowa domu LK&1355 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1355
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1355

LK&1355 to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym i piwnicą. W piwnicy mieści się dwustanowiskowy garaż, kotłownia oraz schowek na rowery. Wejście do domu znajduje się na parterze i prowadzi przez się, z której przechodzimy na wprost do holu. Na prawo od wejścia ulokowany jest gabinet, pokój gościnny oraz łazienka. Naprzeciwko wejścia położone są schody prowadzące na jadalnię. W zachodniej części parteru usytuowana jest strefa dzienna, na którą składa się kuchnia, jadalnia, a także duży salon, z którego można przejść na taras z podcieniem.

Na poddaszu dostępne są trzy sypialnie, w tym sypialnia małżeńska z dostępem do prywatnej garderoby oraz łazienki. Na korytarzu dostępna jest druga łazienka. W górnym holu można zaaranżować dodatkową pracownię. Powierzchnia użytkowa domu LK&1355 wynosi 272m2. Budynek posiada białą elewację wykończoną elementami drewna, a wieńczy go dwuspadowy dach pokryty blachówką ceramiczną. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu.

 

LK&1355 to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym wyposażony w podpiwniczenie. W piwnicy mieści się dwustanowiskowy garaż, spiżarnia, pralnia z kotłownią oraz pomieszczenie na rowery. Wejście do domu znajduje się na parterze i prowadzi przez sień do holu ze schodami. Na prawo od wejścia ulokowany jest pokój gościnny, gabinet, łazienka oraz spiżarnia. Południową część parteru zajmuje strefa dzienna, na którą składa się otwarta kuchnia, jadalnia oraz przytulny salon. Z jadalni i salonu można przejść na przestronny taras z kominkiem zewnętrznym i basenem.

Na poddaszu ulokowane są cztery sypialnie, w tym duża sypialnia małżeńska z prywatną łazienką i garderobą. Na korytarzu dostępna jest druga łazienka. W antresoli zastosowano biblioteczkę. Do dyspozycji domowników pozostają także dwa tarasy widokowe. Budynek posiada białą elewacje wykończoną naturalnym kamieniem i drewnem, a wieńczy do dwuspadowy dach drewniany. Na stronie New House można sprawdzić dokładne koszty budowy domu na różnych etapach inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000