Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1389

Powierzchnia użytkowa

299 m2

budowa domu LK&1389 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1389
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu LK&1389

LK&1389 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 299m2. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść w prawo do garderoby, łazienki i siłowni z sauną, a także na wprost do holu ze schodami prowadzącymi na piętro. W północnej części parteru ulokowany jest duży pokój dzienny z kominkiem, a także gabinet. Z tych wnętrz można przejść na przestronny taras z pergolą położony od strony ogrodu. W zachodniej części parteru dostępna jest otwarta kuchnia wyposażona w spiżarnię, a także jadalnia.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie z prywatnymi łazienkami i garderobami, a także pokój gościnny. Nad strefą dzienną pozostawiono pustkę przestrzenną. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go stropodach i dach dwuspadowy pokryty płaską dachówką ceramiczną. Po wypełnieniu formularza mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu LK&1389 w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

 

LK&1389 to nowoczesny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 299m2. Wejście do domu znajduje się w części południowej i prowadzi przez wiatrołap, z którego można przejść w prawo do pokoju sportowego z sauną oraz łazienki, a także na wprost do holu. Główny obszar na parterze zajmuje przestronna kuchnia wyposażona w spiżarnię, jadalnia, a także przytulny salon z kominkiem. Z salonu i jadalni można przejść na duży taras z podcieniem. Obok salonu dostępny jest także gabinet. Dom posiada również pomieszczenie gospodarcze z odrębnym wejściem z tyłu budynku.

Na piętrze ulokowana jest strefa nocna, na którą składają się cztery sypialnie, w tym trzy z dostępem do prywatnej łazienki. Na korytarzu znajduje się także pralnia. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe: północny, wschodni oraz zachodni. Budynek posiada białą elewację wykończoną miejscami szarymi płytami, a wieńczy go płaski dach drewniany pokryty dachówką ceramiczną. Projekt LK&1389 sprosta oczekiwaniom 4-6 osobowej rodziny szukającej nowoczesnego domu piętrowego.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000