Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1394

Powierzchnia użytkowa

312 m2

budowa domu LK&1394 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1394
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1394

LK&1394 to modernistyczny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 312m2. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść na wprost do korytarza. Na prawo od wejścia zlokalizowana jest sypialnia, kotłownia, a także przejście do ogrodu zimowego łączącego dom z garażem. Naprzeciwko wejścia dostępna jest łazienka oraz spiżarnia. Na lewo od wejścia usytuowana jest strefa dzienna, na którą składa się przytulny salon z kominkiem, jadalnia, a także otwarta kuchnia. Z pokoju dziennego można przejść na przestronny taras wyposażony w kominek zewnętrzny.

Na poddaszu usytuowane są trzy sypialnie, duża garderoba, a także łazienka. W górnym holu obok pustki przestrzennej można zaaranżować bibliotekę. Nad garażem dostępny jest duży gabinet. Elewację budynku wykończono płytami elewacyjnymi, a od dwuspadowego dachu do ziemi poprowadzono słupki pokryte blachą, nadające domowi modernistycznej stylistyki. Na stronie New House można sprawdzić koszty budowy domu LK&1394 w sprawdzonej technologii murowanej.

 

LK&1394 to dom z poddaszem użytkowym zachowany w modernistycznej stylistyce. Budynek posiada dwustanowiskowy garaż połączony oranżerią z częścią mieszkalną. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której przechodzimy do holu. Na prawo od wejścia znajduje się pokój gościnny, kotłownia oraz przejście do garażu, a naprzeciwko dostępna jest spiżarnia i łazienka. W południowej części domu dostępna jest strefa dzienna, na którą składa się otwarta kuchnia, jadalnia oraz przytulny salon ze schodami wiodącymi na poddasze. Z salonu można przejść na taras z kominkiem zewnętrznym.

Na poddaszu dostępne są trzy pokoje, duża garderoba oraz łazienka. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną nad salonem. Z poddasza można także przejść przeszklonym łącznikiem do pracowni ulokowanej nad garażem. Powierzchnia użytkowa domu LK&1394 wynosi 312m2. Elewację domu pokrywa tynk silikonowy oraz biały kamień naturalny. Budynek wieńczy dwuspadowy dach. Firma New House oferuje inwestorom kompleksową realizację projektu w technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000