Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1406

Powierzchnia użytkowa

292 m2

budowa domu LK&1406 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1406
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1406

LK&1406 to dom piętrowy zachowany w modernistycznej stylistyce. Budynek jest wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Wejście do domu wiedzie przez sień, z której można przejść w lewo do garażu oraz w prawo do garderoby. Idąc na wprost wychodzimy w holu ze schodami. Na prawo od holu ulokowany jest duży salon, a naprzeciwko znajduje się kuchnia z wyspą kuchenną i spiżarnią współdzielona z jadalnią. Skręcając od holu w lewo można przejść do gabinetu i łazienki. Z pokoju dziennego można przejść na duży taras.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie, dwie łazienki, a także pralnia. Nad salonem pozostawiono pustkę przestrzenną. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1406 wynosi 292m2. Projekt jest dedykowany inwestorom szukającym funkcjonalnego domu piętrowego dla 4-5 osobowej rodziny. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go czterospadowy dach pokryty dachówką ceramiczną płaską. Na stronie New House mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty realizacji projektu w technologii murowanej. 

 

LK&1406 to dom piętrowy zachowany w modernistycznym stylu wyposażony w dwustanowiskowy garaż. Wejście do domu prowadzi przez przedsionek z garderobą, z którego można przejść w lewo do garażu oraz na wprost do holu ze schodami. Obok holu usytuowany jest duży salon z przylegającym do niego tarasem. W części wschodniej położona jest otwarta kuchnia z wyspą wyposażona w spiżarnię, a także jadalnia. Skręcając z holu w lewo przechodzimy do korytarza, który prowadzi do toalety, schowka i gabinetu. Do kotłowni można się dostać bezpośrednio z garażu.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, dwie garderoby, dwie łazienki oraz pralnia z suszarnią. Dużym plusem jest przestronny taras północny oraz dwa mniejsze tarasy południowe. Powierzchnia użytkowa domu LK&1406 wynosi 292m2. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go dach płaski i dach skośny pokryty ceramiczną dachówką. Po zalogowaniu na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu LK&1406 w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000