Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1444

Powierzchnia użytkowa

586 m2

budowa domu LK&1444 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1444
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1444

LK&1444 to modernistyczny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 586m2.W piwnicy budynku mieści się kino domowe, pralnia, kotłownia oraz pomieszczenia gospodarcze. Wejście do domu prowadzi przez sień, z której przechodzimy do holu ze schodami. Na lewo od wejścia ulokowana jest kuchnia oraz jadalnia. Obok kuchni znajduje się przedsionek, z którego można przejść do spiżarni i garażu. Na wprost od holu znajduje się duży pokój dzienny. Na parterze dostępna jest także toaleta, duża sypialnia z łazienką oraz hala z basenem, siłownią, sauną oraz natryskami.

Na piętrze dostępne są trzy sypialnie oraz dwie łazienki. Jedna z nich jest położona pomiędzy dwoma sypialni i można do niej wejść z poziomu garderób. Do dyspozycji domowników pozostają także trzy balkony. Elewację budynku wykończono tynkiem silikonowym oraz kamieniem elewacyjnym. Dom wieńczy stropodach. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu LK&1444 w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

 

LK&1444 to przestronna willa piętrowa zachowana w modernistycznej stylistyce. W piwnicy budynku mieszczą się pomieszczenia gospodarcze i techniczne oraz miejsce na kino domowe. Parter jest podzielony na trzy części. W części wschodniej mieści się trzystanowiskowy garaż, kotłownia oraz spiżarnia. Centralny punkt domu zajmuje strefa dzienna, w której dostępny jest salon, otwarta kuchnia oraz jadalnia. Obok dostępny jest duży pokój gościnny z łazienką i garderobą. W południowej części domu dostępna jest hala basenu z siłownią, kilkoma saunami, natryskiem oraz toaletą.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, w tym dwa z prywatnymi łazienkami i garderobami. Dużym atutem są trzy tarasy widokowe: zachodni, północny oraz południowy. W antresoli zastosowano pustkę przestrzenną z widokiem na salon. Powierzchnia użytkowa domu LK&1444 wynosi 586,5m2. Budynek posiada biało-szarą elewację, a wieńczy go stropodach. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000