Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1405

Powierzchnia użytkowa

277 m2

budowa domu LK&1405- New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1405
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu LK&1405

LK&1405 to modernistyczny dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 277m2. Wejście do domu prowadzi przez przedsionek, z którego przechodzimy na wprost do korytarza. Naprzeciwko wejścia ulokowana jest łazienka, spiżarnia, a także kotłownia z pralnią. Skręcając w prawo można przejść do sypialni, a także do przedsionka prowadzącego do dwustanowiskowego garażu. Na lewo od wejścia położona jest strefa dzienna, na którą składa się kuchnia, jadalnia, a także duży salon z kominkiem. Z jadalni można przejść na przestronny taras z kominkiem zewnętrznym.

Na poddaszu dostępne są trzy sypialnie, duża garderoba, łazienka, biblioteka, a także pracownia. Z dużej sypialni można przejść na taras widokowy. Budynek posiada białą elewację wykończoną tynkiem silikonowym, a wieńczy go dwuspadowy dach. Na stylistykę domu wpływają także tarasy otoczone szklaną balustradą. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić dokładne koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim i pod klucz.

 

LK&1405 to jednorodzinny dom z poddaszem użytkowym zachowany w nowoczesnym stylu. Budynek posiada dwustanowiskowy garaż wysunięty na północ od części mieszkalnej. Wejście do domu prowadzi przez sień do korytarza. Na prawo od wejścia położony jest pokój gościnny, kotłownia oraz przedsionek prowadzący do garażu. Naprzeciwko wejścia znajduje się spiżarnia i toaleta. W południowej części parteru ulokowany jest przytulny pokój dzienny, otwarta kuchnia oraz jadalnia. Z jadalni można przejść na taras wyposażony w zewnętrzny kominek.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska z dostępem do tarasu widokowego. Do dyspozycji domowników pozostaje również pracownia, dodatkowa łazienka, garderoba i biblioteka w antresoli. Powierzchnia użytkowa domu LK&1405 wynosi 277m2. Biała elewację budynku zdobi miejscami szary korten. Budynek wieńczy dwuspadowy dach drewniany. Na naszej stronie można sprawdzić, ile kosztuje kompleksowa budowa domu w zaawansowanej technologii murowanej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000