Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

LK&1485

Powierzchnia użytkowa

222 m2

budowa domu LK&1485 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: LK&1485
Nazwa Pracowni: LK&Projekt
Nazwa Architekta: mgr inż. arch. LESZEK KALANDYK
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: bez garazu

Opis domu LK&1485

LK&1485 to jednorodzinny dom piętrowy o powierzchni użytkowej 222m2. Wejście do domu prowadzi przez sień do holu ze schodami. Na prawo od wejścia położony jest pokój dzienny współdzielony z kinem domowym. Przechodząc do korytarza po lewej stronie można przejść do toalety i gabinetu. Dalej znajduje się kotłownia, otwarta kuchnia z wyspą kuchenną oraz jadalnia. Z holu i kuchni można przejść na przestronny taras z podcieniem wyposażony w kominek zewnętrzny i oczko wodne.

Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka oraz pralnia. Nad salonem pozostawiono pustkę przestrzenną. Do dyspozycji domowników pozostają trzy tarasy widokowe. Budynek posiada białą elewację wykończoną tynkiem oraz płytami ze spieków kwarcowych, a wieńczy go stropodach. Firma budowlana New House zaadaptuje projekt do specyfiki działki i naniesie zmiany pod kątem indywidualnych potrzeb inwestora. Po wypełnieniu formularza na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w technologii murowanej.

 

LK&1485 to jednorodzinny dom piętrowy zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Wejście do domu prowadzi przez sień, w której znajdują się schody prowadzące na piętro. Na prawo od wejścia położony jest przytulny salon z kominkiem i kinem domowym. Na lewo od wejścia położona jest łazienka, gabinet oraz kuchnia ze spiżarnią i jadalnia. Wnętrza na parterze doświetlają duże i energooszczędne okna. Do dyspozycji domowników pozostaje przestronny taras z kominkiem zewnętrznym i oczkiem wodnym.

Na piętrze dostępne są trzy pokoje, w tym sypialnia małżeńska wyposażona w garderobę. Na korytarzu dostępna jest łazienka, pralnia oraz pomieszczenie centrali wentylacyjnej. Plusem tego domu są trzy tarasy widokowe: dwa północne i jeden południowy. Powierzchnia użytkowa domu LK&1485 wynosie 222m2. Białą elewację domu wieńczą płyty ze spieków kwarcowych, a budynek wieńczy stropodach. Firma New House oferuje inwestorom kompleksową realizację projektu w technologii murowanej. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić koszty budowy domu na różnych etapach inwestycji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000